Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mi lenne a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a legjobb barátnőm akivel mindent megbeszélek a hátam mögött kibeszél olyan embereknek akiket enyhén szólva nem kedvelek és ő ezt nagyon jól tudja, illetve hazugságokat talál ki rólam. Mindig is kihasznált, hogy előre juthasson de igazából sosem vettem róla tudomást meg nem is zavart mert nem vált káromra. Viszont mostanában olyan fura hazudgál össze-vissza mikor kérdezek tőle valamit. Szakítottunk a barátommal mert bekavart, összevesztem rengeteg barátommal mert hazudott róluk(hosszú nem részletezem így is sok lesz). Lényeg, hogy itt aludt a hétvégén és a naplója nálam maradtam jó tudom szemét dolog volt beleolvasni de most nagyon kivagyok akadva kb felváltva sírok meg nevetek...szinte minden oldalon engem csudáz meg leírta, hogy miket adott be nekem meg hogy én hülye elhiszek neki mindent, meg lényegében trágár szavakkal körülírva leírta, hogy nem érti a pasikat egyáltalán nem vagyok se szép se egy szent ilyesmik.Nem értem miért?!Már gyerekkorom óta ismerem együtt nőttünk fel, nagyon nagyot csalódtam benne.....viszont szeretnék neki visszavágni, nem mondtam el neki, hogy elolvastam a sz*rságait, legszívesebben pofán verném, DE inkább szeretnék neki valamivel vissza vágni, eljátszani, hogy nincs semmi gond nem tudok semmiről!De akkor is úgy érzem hogy hátba támadott és pont Ő akit nagyon szerettem. Kérlek segítsetek mit tegyek most? Esetleg helyesebb lenne hozzávágni a naplót holnap és a szemébe mondani hogy gyűlölöm és túllépni ezen az egészen? Kérlek segítsetek, akár hasonló esetetek volt azt is szívesen meghallgatnám, teljesen összetörtem most ettől. Kérlek segítsetek mit tegyek most.

előre is köszönöm!

17/L


2011. okt. 24. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már neked is tudnod kellett volna, hogy valami nincs rendben a csajjal, ha mindig átvert. Szerintem ezt csináld: méltóségteljesen, szótlanul add vissza a naplóját, és onnantól felejtsd el, örökre. Egyszerűen zárd ki az életedből. Nem volt igazi barát.
2011. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanezt tette a bnőm...

De durvább volt...

Mert én a ruháim kölcsönadtam,suliba helyette irtam a dogákat(kockáztattam h emiatt akár ki is rughattak volna)...

Majd kiderült h a saját ruháimban ment a saját pasimhoz...:(

Olyanokat hazudgállt neki h csalom... Hogy csak azért vok vele mert mástól várok babát...

1,5 éve nincs párom. S gyerekem sem. Szóval...

Elvette a pasim...

Kb 1 hónapig jártak s vége lett...

Mind 2en visszaakartak kapni...

Első pár alkalommal mosolyogtam,s játszottam h nem tok semmit...

De ők tovább is hülyének néztek....

Mire 1 szer kiakadtam,s majdnem megcsupálltam őket h tom h mit csiztek s ne nézzenek tök idiótának...

Megmondtam h mindent tok. S elegem van.

Számomra ők már nem léteznek,szememben meghalltak.

Ha nehezen is de keresztül néztem rajtuk....

Azóta 1 ikkel sem beszélek...

Még nem is köszönök...

Ők párszor próbállkoztak...

De szerintem ilyen dologra nincs bocsánat...:(

2szánalmas,hazug,irigy... Most boldoguljon...

Én simán megélek nélkülük.:)

Ne hagyd hogy tönkretegyenek...:(

1irigy libára semmi szükséged. Majd lesz másik bnőd. Aki bár rendes is lesz...:)

S minek 1 pasi aki másnak hisz...?

Menjenek csak a sivatagba homokot számolni...:)

2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot... ilyen barátra nincs szüksége az embernek. én az én barátnőmbe 17 éve egyszer sem csalódtam. alapból nem értelek a bizalmas már elég rég óta elveszítette nem ? hogy vagytok még mindig barátok??
2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, a tanácsokat megfogadom, azt hiszem így lesz a legjobb :(

2. válaszadó hát nem irigyellek nekem is szörnyen esik képzelem a helyzeted :(

köszönöm még egyszer a segítségeket!

2011. okt. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!