Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek az együtt fürdéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek az együtt fürdéshez?

Figyelt kérdés

Barátommal azt terveztük újítunk egy kicsit és együtt fürdünk, én már láttam meztelenül, de ő még nem látott engem. Bevallom nagyon szégyellős vagyok, mert cseppet sem vagyok megelégedve magammal.

Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek ez ellen ?:S

Ötletek az együtt fürdéshez?

El lehet kapni valamit, együtt fürdésnél ?


Köszönöm előre is a válaszokat.

16/L


2011. okt. 24. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyomd ki a szemét
2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Náthát pl el lehet kapni. De milyen ötletekre gondolsz?
2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bármi, ami jó lehet.. :D

Kényeztető..

Mit tudom én :)

Ilyenekre..:)

Első jó hülye vagy -.-

2011. okt. 24. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vadítsd meg annyira,hogy ne tudjon semmire figyelni.

Tuti nem fog reklamálin 1-2 plussz kiló miatt...

2011. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte tusoljatok le. Egyébként barátodnak mindegy lesz hogy milyen a fürdő ha te is ott vagy.
2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Ha valamivel fel akarod dobni a fürdőzést, akkor rakd körbe a kádat teamécsesekkel (lehetnek akár illatosak is), így te is kicsit jobban feltudsz oldódni, hisz mégsem teljes világosban lesztek. :)

A vízbe pedig rakhatsz rózsa alakú szappanokat.


[link]


23 L

2011. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszíí szépen mindenkinek :$
2011. okt. 24. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"Szia! Ha valamivel fel akarod dobni a fürdőzést, akkor rakd körbe a kádat teamécsesekkel" "Vadítsd meg annyira,hogy ne tudjon semmire figyelni."

Vagy csináld meg mind2-t. Tutira emlékezetes lesz, ahogy ég a ház, és mindenki megy majd a vízér' :D

2011. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
X év házasság után sem lényeg a plusz kiló, és a maszlag a kád szélén csak a nő érdekel!!! ha szeret akkor nem számít még az úszó gumi sem!!
2011. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlacktigerXXX ***** válasza:
56%

tegyél sok habfürdőt a vízbe, és akkor nem látszik ha mangalica vagy. :)



attól hogy a pasid még nem látott meztelenül, tudja hogy nézel ki. gondolom eddig sem balon kabátban voltál a randikon.

2011. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!