Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szimpatikus vagyok vagy inkább ellenszenves?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Legyetek szívesek komolyan válaszolni,mert tényleg érdekel a megítélésem!

Persze főleg a lányok/nők véleménye érdekel,de bárki válaszolhat,hogy milyennek talál.

Köszönöm!


2011. okt. 25. 19:53
1 2 3
 21/28 LadyLee ***** válasza:
A második képen, amin a szád széle legalább minimálisan felfelé görbül - klasszisokkal jobb. Szóval mosolyogni tessék, és akkor egyértelműen a szimpatikus felé billen a mérleg nyelve.
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mégis,mit jelent az,hogy "nyugodt külsejű"?Ezt kifejthetnéd bővebben!
2011. nov. 7. 18:39
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőddel nincs semmi probléma, tényleg csak a vidámság hiányzik - az vonzóbb. Illetve nagyon bátortalannak tűnsz, a lányok nem harapnak! Legyél határozott és magabiztos (nagyon fontos) :)
2011. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Ez durva,mert én meg folyamatosan azt érzem,mintha tartanának tőlem a csajok!Sok,mintha rám sem merne nézni.

Míg az egyik haverom,aki úgy néz ki,mint egy orosz alkoholista,szinte minden csajnak bejön.

Mondjuk ő alapjáraton vidámabb is.mint én,az biztos!

2011. nov. 7. 18:43
 25/28 anonim ***** válasza:
Lehet ez a baj, hogy úgy érzed. Hitesd el magaddal, hogy rád is tapadnak. Előbb, vagy utóbb sikered lesz, csak kitartás!
2011. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mosolyogjál és máris szimpi vagy.

L/18

2011. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel. Nem azt mondom, hogy ronda vagy, de bennem a világon semmit nem mozdítanál meg. Ettől függetlenül más természetesen belédszerethet.
2011. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ha élőben látnál,le sem tudnálak vakarni magamról!
2012. jan. 8. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!