Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem tud egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem tud egy olyan oldalt ahol a hölgyek ingyen hirdetik magukat és az oldal is full ingyenes?

Figyelt kérdés
szóval OLDAL= INGYEN SZEX INGYEN REG. STB
2011. okt. 25. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

engem csúnyán átvágtak az ilyen ún." ingyen szex" oldalakkal


annyi pénzt buktam, amiből legalább két drágább örömlányra is futotta volna belőle :(

2011. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ? huhh ezek után meggondolom mitcsinálok köszi !
2011. okt. 25. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen még a levegőt sem kapod.
2011. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Myvip, keresőnél meg írd be, hogy "Orsós".
2011. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiddl nekem vanak oan lányok akik akár még fizetnének is a szexért tehát biztos vagyok benn hogy van ien vagyis hát van is ien oldal ahol a reg. ingyen is van de a lányka adatai e-mail stb. már prémium accountra van szükség
2011. okt. 25. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom, de mivel több kérdéshez is ugyanazt a választ (vagy nagyon hasonlót) próbáltad elhelyezni, honlapunk automatikusan letiltott spamelésért. Az automatikus tiltás időtartama 24 óra, ez idő alatt sem kérdést, sem választ nem tudsz írni. Moderátoraink ellenőrizni fogják, hogy milyen céllal helyezted el ezeket a válaszokat, és amennyiben ártatlan dolog történt, előbb is visszaaktiválhatják regisztrációdat.
2011. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szex társkereső. Csak regisztrálni kell. Aztán óvatosan!

2011. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem oldal XD..de pl egyes partyk:P
2011. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!