Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan mutatjátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan mutatjátok ki, hogyha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

pl:

-sokáig mélyen a lány szemébe néz

-sokszor viccelődik

-ha a lány -egyértelműen viccből- megsértődik, rögtön bocsánatot kér

-amikor lehet, a lánnyal van egy csapatban, mellé ül.


vagy mi más? nektek mi az egyéni technikátok?


2011. okt. 27. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megemlíteni, hogy tinikről van szó tehát 15-18 év körüliek.
2011. okt. 27. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én igyekszek szemezni és rámosolyogni sűrűbben, ha jelet ad, amiben tetszését fejezi ki, akkor előbb utóbb oda is megyek, ha meg nem reagál, nem néz vissza, nem mosolyog vissza, akkor soha nem megyek oda, félet a visszautasítástól :D
2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Testhezálló 16/F voltam
2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! és ha esetleg osztálytárs? :)
2011. okt. 27. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Osztály társakról soah nem álmodok , lehet akármennyire is dögös, de az nem jó hogyha annyira közel vagytok egymáshoz, fixen minden reggeltől délutánig összezárva,)ez elronthatja a későbbiekben a kapcsolatot) másrészt ha nem jönne össze, de kitárulkoztál , akkor elég kellemetlen helyzetbe hozod magad, (Sulimban van olyan lány, akit nagyon szeretnék megszerezni, de pont az imént említett miatt nem merek lépni :P ) Am ugyanez a helyzet, köszönsz neki, rámosolyogsz, ha netál beszélgetni kezdtek próbálod mindig továbbvinni a gondolatot
2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:) hát tudom..házinyúlra nem lövünk, de képtelen vagyok elfelejteni :/
2011. okt. 27. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
NAh, mert mi az eseted? :D Mesélj!
2011. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha beszélgetni akarsz, írj üzi ;)))
2011. okt. 27. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldtem
2011. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Antimod ***** válasza:
68%
Kő kóla? :D
2011. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!