Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg érez e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg érez e irántam valamit a tanárom?

Figyelt kérdés
ebben az évben végzek,de nem bírom ezt a bizonytalanságot már!!!évek óta szerelmes vagyok belé
2011. okt. 28. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne tudd meg amíg tanulsz.....
2011. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
börtönbe akarod juttatni? akkor kezdeményezz és előveszik...
2011. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor várd meg, míg végeztek, mert tönkreteheted az életét, többet nem lesz munkája
2011. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukám is megvárta míg anyukám leérettségizik (az osztályfőnöke volt), utána el is vette feleségül (nyilván addig semmi nem volt köztük), és boldogan éltek 32 évig, amíg szegény apu meg nem halt...


Ilyen is van:)


Sok szerencsét!

2011. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most sehogy! Koncentrálj a tanulásra,tegyél sikeres vizsgát, és majd a záróbanketten megtudod!
2011. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy? És a tanárod mennyi idős?

Egyáltalán volt valami jele annak, hogy érdeklődik irántad? (Szerintem ezek nem elhanyagolható részletek...)

2011. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is pont így jártam egyszer, igaz annak már 14 éve. Várd ki az év végét, mert nem tudhatod, hogy Ő hogyan reagálna a közeledésedre. Nálam akkor bejött, mert Neki is fontos volt a munkahelye és természetesen a szülők sem örültek volna a titkolózásnak és a stressznek, hogy egyszer valaki is megtudja!
2011. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy közeli ismerösünk is így járt...Csak fordítva.Középben tanította a lányt.Mikor végzett,megkereste,taliztak,azóta már van egy kislányuk,összeházasodtak.Igaz a nagy korkülönbségböl adódnak késöbb gondjaik,de az nem biztos....

Várj....Mindenképpen.

Hány éves vagy????

2011. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg míg végzel. aztán ráhajthatssz. de ha neki nem jössz be akkor csak égeted magad.
2011. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
18vagyok
2011. okt. 28. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!