Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves sráctól a "kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves sráctól a "kezdek beléd zúgni" mit jelent? Nem igazán értem ezt a kifejezést alapból. Szerelmet jelent vagy annál kevesebbet? (L)

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
azt jelenti, hogy le akar fektetni.
2011. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már lefeküdtünk jópárszor, ahhoz nem kell ilyen szöveg.:) Csak egyszerűen nem értem a kifejezést, én sosem használtam. Mellékesen tettem hozzá, hogy egy srác mondta, leginkább a kifejezés érdekel mit jelent.
2011. okt. 29. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt jelenti, h kezd beléd zúgni.
2011. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti hogy kezd beléd szeretni, már nem úgy néz rád mint egy szex partnerre hanem mint a szerelmére!
2011. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
83%
Ez pontosan azt jelenti, amit mondott... Általános szabály: Egy pasi mindig azt mondja amit akar, érez, gondol...
2011. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 12:08


Köszönöm az egyetlen normális választ!:) Értem, tehát a "belezúgás" beleszeretést jelent. Ezt nem tudtam. Fogalmam sincs mire használják ezt a kifejezést, hallottam már persze ezerszer, de nem tudtam mit takar igazából.


Utolsó:

nem az volt a baj, hogy mögöttes tartalmat kerestem, hanem az, hogy szószerint nem értettem a kifejezést, amit mondott.:)

2011. okt. 29. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Le akar rázni. Mondhatná azt is hogy zokni.
2013. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%

"Szerelmet jelent vagy annál kevesebbet?"

Szerintem ANÁL kevesebbet

2015. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!