Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtetek el maszturbálni, és hogy kell?

Figyelt kérdés
lányok
2011. okt. 29. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
9 évesen, véletlenül. aztán sokáig nem tudtam mit csinálok. amikor rádöbbentem, hogy maszturbálok kicsit szarul éreztem magam, de nem tartott sokáig. :)
2011. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hány éves lehettem,olyan 11,amikor tusoltam és a nemi szervemet akartam tisztítani odatettem a zuhanyrózsát. Annyira jó érzés volt,hogy eljátszottam vele és a végén orgazmusom volt.:) Ekkor még én se tudtam,hogy ezt így hívják. Utána mindig alig vártam,hogy menjek tusolni.:D Azóta inkább a kezem használom és a páromat.:)))
2011. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
én 12 vagyok, és pár hónapja kezdtem...
2012. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

14 voltam és viszkedett és megvakartam, akkor először

de azóta nem csinálom csak nagyon-nagyon ritkán

(most is 14 vagyok)

2012. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
8 voltam kb. mikor tudatosan elkezdtem baratnom hatasara elotte volt hogy veletlen medencezes kozben "csak ugy elmentem" akkor meg nem tudtammi ez. 14-15eves koromra nagyon raszoktam de kollegiumba koltozes miatt igyekeztem fekezni a dolgon h csak otthon intezzem. Azota mar jartam ugy h tesin kotelmaszas kozben (xD) teljesen veletlen. Viszont a parommal nem megy tenyleges sex kozben nemtudom mennyi osszefugges van ebben... :/ (17L)
2014. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen 16/L
2014. aug. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
22 évesen. Hogy tudhatja, hogyan kell, egy 9 éves, eljutni az orgazmusig?
2014. szept. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%
Én kb 8 évesen fürödtem és odatettem a puncimhoz a dinó farkát! 13 évesen keztem el rendszeresen!17/L
2017. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer a hugommal viccesen eldumáltunk erről, és ő azt mondta 15 évesen próbálta elöször..
2021. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!