Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szexelnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek olyan lánnyal, aki úgy mondja a tepertőnek, hogy töpörtyű? Egyáltalán most hogyan kell mondani? Tepertő? Tepertyű? Töpörtyű?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 13:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
semmiképpen! Tudja már, hogy az töpörtyű!
2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező te akkora marha vagy ameddig ellátsz!Töpörtyű,Tepertő egy ugyan az!Csak tudod ahány táj annyi tájszólás és annyi megnevezés!Ha pasi vagy akk a csajnak üzenem meneküljön tőled jó messzire,ha meg csaj vagy akk a pasinak!

Mert sötét vagy mint az éjszaka!

26/L

2011. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ahhoz a szexnek, hogy hogy mondja? -.-
2011. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Tepertő/töpörtyű, mindkettő helyes csak a töpörtyű a népies elnevezése. Ja igen és természetesen kizáró ok. Én azonnal szakítanék vele, ha azt mondaná töpörtyű. Kinek kellene ilyen lány, most őszintén?
2011. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudom, hogy kell mondani, én töpörtyűnek szoktam mondani, úgyhogy a te ítélkezésed alapján velem nem szívesen szexelnél! amúgy most nem mindegy hogy ki hogy mondja? ez alapján fogod eldönteni, hogy egy lány szimpi-e vagy sem?

OMG!

szerintem egyébként mindenki máshogy mondja, úgy ahpogy megtanulta, megszokta. pl.: van aki a zsömlét zsemlének mondja, a tejfölt tejfelnek.

sztem ne ez alapján döntsd el, hogy egy lány alkalmas-e szexre, vagy esetleg egy komolyabb kapcsolatra, mert ennél orbitálisabb marhaságot! XXD röhögőgörcsöm lett, amikor a kérdésed elolvastam. (köszi, hogy megröhögtettél, már rég röhögtem ilyen jót!!) :) :D

2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
És mekkora a melle? Ez talán fontosabb kérdés!
2011. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A melle az jó nagy, azzal nincs gond, csak ez az 1 dolog zavar.
2011. okt. 29. 13:57
 8/23 anonim ***** válasza:
hülye vagy vazzeg....
2011. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon perverz kérdés...
2011. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
"úgy mondja a tepertőnek"? Mit mond szegény tepertőnek? Nem is érti... Nemtudom, fura lehet, aki egy ételhez beszél.
2011. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!