Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kapcsolódjak be egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kapcsolódjak be egy lány társaságba, ha a lányok közt van a kiszemelt?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy van amikor tetszik egy lány, de pl 2-3-4-5-6 barátnőjével együtt van, amúgy sem vagyok egy központi emberke így nem tudok/merek? csatlakozni hozzájuk. Most lehet olyat csinálni, hogy kihívom közülük táncolni, de van olyan hely is ahol nem lehet táncolni és csak beszélgetni akarnék így viszont érdekes lenne.

Persze ha nagyon részeg vagyok akkor oda merek menni, de nem célom állandóan totál részegen ismerkedni és nem is biztos, hogy működik.

19F


2011. okt. 30. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen témájú kézikönyvre, úgy tűnik, elég nagy lenne az igény :D
2011. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Minek akarsz bárhová is "bekapcsolódni"? A legnagyobb ostobaság egy fiú részéről ha egy lánytársasághoz "csatlakozni" akar. Hülyének fognak nézni és lenéznek. Te leszel az a kisfiú aki szalad "anyukája" után. Ne tedd ezt, mert így sose szerzel barátnőt.
2011. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez alatt mire gondolsz? Menjek oda és hívjam el onnan úgy hogy nem foglalkozom a többiekkel? (ez lenne logikus)
2011. okt. 30. 17:30
 4/6 Macskajós ***** válasza:
A tajt részeg hülyéket én elhajtom, de ha odamész jó benyomást keltesz mégha látszik is rajtad, hogy izgulsz. Mindenképp úgy fogod érezni, hogy kellemetlen a szituáció,akkor is, ha a lányt érdekled és akkor is, ha nem. Ha arra vársz, hogy elszakadjon a társaságától azt lesheted XD. Légy tökös gyerek és hívd félre beszélgetni vagy táncolni! Ha látszik is rajtad, hogy feszenges legfeljebb kuncognak egy jót rajtad, mondván milyen aranyos, hogy izgul. Ha ki is hallasz egy olyan mondatot a tömegből, hogy húú én nem mennék, ne törődj vele, nem tetszhetsz mindenkinek. Én ezeket lányként írom, aki szintén nem mozdul semerre a barátok nélkül. Bátorság, légy férfi!
2011. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Macskajós ***** válasza:
Bekapcsolódni tényleg hülyeség.
2011. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a logikus. De gyakorold be otthon. Egyébként ne úgy menj oda mintha neked szükséged lenne rá. Az ne látszódjon rajtad hogy te akarod őt. Vedd úgy mintha neki lenne megtiszteltetés hogy ott vagy. Legyél egy kicsit beképzelt, és csinálj úgy mintha lenne mire beképzeltnek lenned. A csajok szeretik a beképzeltséget ha nincs eltúlozva.
2011. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!