Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra szeretkezés?

Figyelt kérdés
Van olyan,hogy valaki megállás nélkül szeretkezik és abba belehal? (persze szüneteket hagyva az aktusok között)
2011. okt. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
konkrétan a szexbe elvileg nemlehet belehalni.DE. az előfordulhat,hogy valaki annyira felhevül,hogy egy kisebb szívroham éri.de ettől meg nemkell parázni. 10ből talán 2pasinál van ilyen...nőknél még ennyi sincs. ráadásul itt is szerepet játszik az,hogy esetleg szivbeteg vagy-e ? stb...egy szó mint száz. nem,nemlehet. 23vagyok,17évesen vesztettem el a szüzességem,szexmániás vagyok és szószerint egész éjszakákat rongyoltam át nőkkel az volt ám az élvezet!!! úgyhogy mindent bele! :)
2011. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha gyenge a szíved vagy öreg az illető


bár fiataloknál is történhet ilyen

2011. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orgazmuskor kb 200ra megy fel a vérnyomás, és ebbe a hirtelen a magas vérnyomásba lehet belehalni, ill. szívrohamot kapni. Fiataloknál nagyon-nagyon ritkán fordul elő, inkább időseknél lehetséges, vagy ha valaki erősen szívbeteg. És nem kell folyamatosan szeretkezni hozzá, elég egyetlen aktus is, csak nyilván nem túl egészséges az sem, ha valakinek félóránként 170re (férfiaknál merevedéskor), aztán 200ra szökik a vérnyomása.
2011. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehetséges-e, de ha igen, akkor így szeretnék meghalni.
2011. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, ha agyi aorta aneurysmád van. Ez azt jelenti, hogy tágultabb az agyadban egy bizonyos ér. Ez általában váratlanul jelentkezik, mivel tüneteket nem okoz. Utána már csak donornak vagy jó...

De ez lehet pl. akkor is, ha kifújod az orrod, vagy ha éppen kakálsz.

Hál' Istennek elég ritka. Szóval no para.

2011. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat én nem hallottam még, viszont olyat sajnos igen, hogy lányokat halálra erőszakoltak.
2016. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!