Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy 17 éves lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy 17 éves lányt elcsábítani?

Figyelt kérdés

Sok mindent nem tudok róla. Ő nem az a tömeglány aki piáért mindenre hajlandó...

Talán kicsit konzervatívabb típus, nem hiszem hogy sok barátja volt, lehet hogy nem is nagyon bízik a fiúkban. Azon se lepődnék meg ha megtudnám hogy nem volt még fiúval.

A szülei nem engedik el mindenhová. Buliba eljár néha de nem züllött, nem is öltözik k.rvásan.

Azt hallottam hogy a barátnői könnyen tudják befolyásolni.


Én eddig még nem sokat beszéltem vele. Nem bunkó és ha lát akkor köszön, nem kerül el. Egyszer azt mondta hogy most nem érzi úgy hogy szüksége lenne egy fiúra. Lehet hogy azért mondta mert nem akarta könnyen beadni a derekát. Nem tartom magam csúnya fiúnak, nálam sokkal rondábbaknak is van barátnőjük.

Nagyon odavagyok érte, mindig ő jár a fejembe, de nem tudom mit csináljak. Lehet hogy megijedne, hogy ha bevallanám ezt neki.


Próbáljam meg elhívni valahova?

Nem randi a célom hanem hogy tudjak vele beszélni, megtudjam mit gondol rólam, mik a tervei...

Legyünk valahol 2-esben vagy ha megyek a haverjaimmal valahova akkor hívjam el hogy jöjjön velünk?


2011. okt. 31. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverokkal semmiképpen se hívd el, mert azt írtad, hogy konzervatív lány, tehát nem biztos hogy tudna azonosulni velük. Ha nekem, mint a nagy semmiből villámcsapás bevallanák, hogy szeretnek, úgy, hogy előtte semmilyen jelet sem kaptam, és biztos megijednék tőle, szóval előtte éreztetned kellene vele. Próbálj meg mondjuk a barátnőkkel beszélni, hogyha a lányhoz esetleg nem mersz odamenni. Ha tényleg befolyásolni tudják, akkor sikerülni fog az is, hogy megoldjátok hogy kettesben beszélgessetek egy kicsit. Sok sikert :)
2011. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy barátnőjét se ismerem.
2011. okt. 31. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán esélyes lenne a dolog, de ehhez kellő kitartásra lesz szükséged. Ha mindenképpen szeretnéd elcsábítani akkor hívd el valahova és akkor könnyebben megtudnátok egymást ismerni egymást, majd később meglenne köztetek a bizalom is. A lényeg az hogy feltűnőmentesen de lehetőleg kettesben hívd el őt valahova. Sok sikert, szorítok

Üdv: Jessina

2011. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hová valósi vagy?
2011. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?:)
2011. nov. 1. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az én környezetemben is hasonló a helyzet. :)
2011. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján vannak hasonlóságok a kiszemelted és köztem :)

én nagyon nehezen nyitok alig ismert fiúk felé, így lehet, hogyha elhívna valahová, nem mondanék igent, vagy csak félve. lehet, hogy hülyeség de szívesebben elmennék vele, ha előtte párszor beszélnénk msn-en/ facebookon. utána már szívesebben találkoznék az illetővel, viszont egyelőre ne valld be neki az érzéseidet. szépen fokozatosan próbáld minél jobban megkedveltetni magad vele és ha majd esetleg úgy érzed, hogy talán ő is érez valamit, akkor már bevallhatod, de lehet, hogy erre nem is lesz szükség. drukkolok :)

2011. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fentebb írtad, hogy nem ismered annyira... Akkro nem tudhatod hogy valóban olyan konzervatív-e. lehet csak veled távolságtartó mert nem tetszel neki és direkt nem ad jeleket. De persze ez nem biztos csak ebbe is gondolj bele. Közeledj felé, próbáld meg elhívni valahova, ha mindig van valami kifogása akkor veszett fejsze nyele.
2011. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!