Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok ha a pasitok gyengéden kikötözne egy székhez aztán tejszínhab és a nyelve segítségével izgatna titeket? Mennyire tetszene nektek ez mint előjáték?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene.
2011. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom már egyszer odabilincselt az ágyhogy kéz láb mindenem megvolt kötözve mozogni nem tudtam és 1 órán keresztül izgatott engem nyalogatott meg mindent, csinált. Nekem tetszett a dolog mert nagyon jó volt de kényelmetlen is. Így maradtunk a kéz hátra bilincselős verziónál. 21/N
2011. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám, de ne legyen sokáig kikötözve, max addig, amíg alul kényezteted, mert rossz érzés hosszú távon.


22/L

2011. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
asszem tetszene 20
2011. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám!!!

20/L

2011. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
már csináltuk, nem egészen így de majdnem,...imáááádom
2011. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, néha csinálunk ilyet. De mi nem úgy hogy a székhez kötöz ki, hanem a kezemet szokta felkötözni egy kötélre ami a gerendáról lóg le és egy állva szokott kényeztetni, vagy az ágyhoz bilincsel, vagy az ebédlőben lévő oszlop szerűségre. 20/L
2011. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!