Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beégtem, vagy csak túl parázom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégtem, vagy csak túl parázom?

Figyelt kérdés
Szóval volt pénteken a sulinkban az avató az új diákoknak és elhatároztuk barátnőimmel ,hogy megnézzük.(Persze ott volt az a pasi is aki tetszik nekem [tizedikes]) Megnéztük kb félig ,de utána elmentünk megkeresni egyik barátnőmnek a pasiját megtaláltuk hagytuk őket beszélgetni mi vissza mentünk a tornaterembe ,néztük a legjobb barátnőmmel ,hogy milyen jó pasik vannak a 9.E-be , eltelt kb 30 perc ,mire a pasi aki tetszik nekem lelépett ,ezután kb 2-2 perc telt el mire barátnőm kitalálta ,hogy nézzük meg az osztályképeket ,hogy hívják azt meg azt a fiút . Barátnőm elkezdett rohanni fel a tornateremből ,én nem rohantam, nehogy észrevegyen és úgy láttam épp megy föl valaki a lépcsőn, aki hátulról full úgy nézett ki, mint a pasi, aki tetszik nekem. Én is elkezdtem rohanni úgysem lesz ott ,barátnőm megállt bekötni a cipőjét ,de én rohantam tovább megálltam a képeknél és kerestem és elkezdtem hangosan szólni : Hallod XY ,ez a gyerek idejár ,én sík hülyének néztem. Balra nézzek, hát nem pont ott áll és nézi a kupákat. Egyből azt gondoltam, hogy azt hiszi, hogy követem szerintetek? Vagy csak túl parázom? 14/L[kilencedikes]
2011. okt. 31. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocs ,de regényt írtam.:’D itt van ,ha valaki nem akar regényt olvasni :

Van egy fiú aki tetszik nekem [tízedikes], pénteken suliba volt avató és 2 barátnőmmel lementünk megnézni, ebből kb 30 percet bírtunk felmentünk megkeresni bnőm pasiját, megtaláltuk hagytuk őket. Vissza mentünk az avatóra eltelt 15 perc a pasi aki tetszik nekem lelépett ,kb 2-3perc múlva bnőm kitalálta ,hogy menjünk megnézni az új helyes 9.E osztályban lévő fiuknak a nevét ,Barátnőm elkezdett szaladni a tornateremből ,én nem rohantam ,nehogy észre vegyen ,láttam ,hogy vki megy fel a lépcsőn aki hátulról full úgy nézett ki ,ezért elkezdtem én is rohanni ,bnőm negált cipőt kötni

én szaladtam tovább ,megáltam a képeknék ,és hangosan elkezdtem: XY!! Ide jár ez a gyerek tudod akit full hülyének néztünk ! Balra nézzek hát nem a pasi áll ott, aki tetszik?!: )) Egyből azt gondoltam ,hogy azt hiszi ,hogy követem vagy valami.:SS Szerintetek ? Hülye vagyok? Az hát.:DD._.

2011. okt. 31. 20:30
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért ,de a billentyűzet kicsit régi.:SS A bnőt se így akartam írni ,csak hogy rövidebb legyen.:D:/
2011. okt. 31. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Krumplifőzelék. Nem tudom. Mi a kérdés? Hülye vagy, igen :D
2011. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok tudom.:)) de azért kösz a biztatást.xdd Most h elolvastam ugy érzem mégsem égtem be ,mert nem tudtam h ott van és nem láttam szóval ejtős a dolog.:DD de azért köszi h megkívántattad velem a krumplifőzeléket.xd
2011. okt. 31. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
b*meg nem is értem :O
2011. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem teljesen értem, bár csak a rövidített változatot olvastam el (ami mellesleg pont ugyanolyan hosszú, mint az eredeti). Jó étvágyat a főzelékhez majd :D
2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Am ,hogy én is elolvastam nem értem szóval nem tudom.:dd hogy tudnám úgy megfogalmazni ,de mindegy..:)) Köszi meglesz.:'D
2011. okt. 31. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem égtél be. Ha én lettem volna a fiú helyébe, és tetszett volna az a csaj aki ezt mondta, még örültem is volta neki, hogy ilyen lelkesedést hallok.
2011. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Őrültél volna annak ,hogy a csaj aki tetszik neked ,lehülyéz egy másik pasit?:D érdekes.:dd
2011. okt. 31. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
miert nem zoldborsofozelek???
2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!