Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénteken alszom először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken alszom először a barátnőmmel. Nem akarunk semmi szexet mert még szüzek vagyunk mindketten. De mégis hogy tudnám nagyon romantikussá tenni az estét? 17/F

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.A hülyeségtől kíméljetek
2011. okt. 31. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem romantikus , de adj neki egy kiadós hát masszást :D .
2011. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen még ne romantikázzatok, arra ráértek majd 40 évesen. Pettingeljetek hosszan aztán előbb utóbb úgyis le fogtok feküdni egymással.
2011. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
azért nem feküdtök le egymással mert még szüzek vagytok ? o_O...ezt valahogy nemértem
2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neeem nem azért csak még nem akarja elveszteni:D tudom hogy hülyén tettem fel nem vagyok a szavak embere :D amúgy 16 éves ő
2011. okt. 31. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na végre egy értelmes tizenéves pár. :)

A semmi szex mit jelent?


A félhomály, kellemes zene, illóolajos hátmasszázs valóban jó ötlet. Együtt fürdés habfürdővel teli kádban, mécsesek fényénél. Valami finomság, édesség, falatozgatni, egymást etetgetni (pl gesztenyepüré, meggykompóttal, tejszínhabbal).


(Hű de rég volt nekem ilyen estém... Irigyellek! :)

Egy 31 éves, második babáját váró anyuka)

2011. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaaj nagyon köszönöm szépen eléggé vonzó ajánlatok amúgy gratulálok a babához :) háát semmi szex annyi hogy nem akarja elveszíteni a szüzességét...még :D
2011. okt. 31. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy romantikus filmnézős pettingelős csókolózós estére szavaznék akkor :) hosszú csókok, lágy simogatások. Szerintem az elég romantikus. Meséljétek el egymásnak, mi a legszebb élményetek egymással, vagy beszéljetek arról, miket szerettek egymásba, vagy miket nem. Vagy hogy mi a vágyatok. Pl valaki szeretne naplementét nézni a dunaparton, de eddig nem mondta. Most itt a lehetőséég, hogy kikérdezzétek egymást, és 'valóra váltsátok' egymás álmait. mármint hogy megtudjátok, hogy mit kell valóra váltani egyáltalán:DD)
2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előszőr is egyedül lesztek otthon vagy be vagytok "kényszerítve" a szobátokba?

Egy közös fürdés (ez ha otthon van a család elégé nehézkes), utána 'intenzív' petting, simogatás, csókolgatás, a többit gondolom nem kell részletezni (ujjazás, stb.), meztelenül együtt alvás.

Kb. ilyen zenék: http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0&ob=av2e (bár nem tudom mi a zenei stílusotok).

Pihenésképpen valami jó film, közben nassolás.

Akár főzhetnél is neki vacsit, de még a rendelt kaját is meglehet romantikusan enni... :)

23N

2011. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Petting :DDD
2011. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

először is nagoyn gratulálok a semmihez! vagsi hülyén hangzik ez, de tényleg le akalappal előttetek(meg előttem is), mert még szüzek vagytok!


az együttfürdést meg lehet úgy is oldani hogy tudják h keten vagytok bennt a fürszobában, kitérdekel, ajtók mögött nem midengy h 1 vagy 2 meztelen van?! én simán megcsinálnám, ha lene párom akor náluk hasonlo esetben akor ha kérne rá, itthon én kérném:D

maszirozás alap, főleg ha jól cisnálod, utána simogasd és ugy is elfáradtok majd, aztán lesz egy alvás

enyi idősen az is naogny jó/érett dolog ha ki tudjátok mutatni egymásnak a szereteteteket;)

sok sikert


F17

2011. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!