Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az Al'kaidába jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az Al'kaidába jól kinéző férfi?

Figyelt kérdés
de komolyan én a vezetők meg a merénylők között is csak csúnyákat láttam. (persze képen)
2011. okt. 31. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak biztos de azok is addig élnek míg nem élesítik magukat aztán BUMMM!
2011. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
/(*_*)\
2011. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bombasztikus velük a szex. Csak az lehet a baj, hogy hamar eldurrannak.
2011. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Gondolkozz ember...

Ha te valakit negatív képben akarnál beállítani, milyen képet tennél be róla? Ahol frakkban, bálteremben pózol vigyorogva, vagy ahol megviselt, nyúzott, így a hívei nem egy félistent, csak egy halandót látnak benne. Nem mellesleg ezekről az emberekről a hiteles kép a nem egészen előnyös kép, mivel mostoha körülmények közt élnek, és a folyamatos bujdosás megviseli őket, így előbb utóbb lereccsen az egészségi állapotuk, ami külsőleg is meglátszik. Szóval így könnyebben felismerhetik őket úgy általában.

2011. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 uuallomas ***** válasza:
53%

természetesen van

[link]

2011. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
te vagy az a visszatérő kérdező aki gerjed a terroristákra?
2011. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda csak teljesen rondákat vesznek fel, akikért nem kár.
2011. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sikoltó ***** válasza:
82%

Voltak de már mind felrobbantak :(

Szegény Ahmed... deltás legény volt

2011. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést xD

Mind randa xD

2014. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Micsoda szempont,ez aztán a kulcsfontosságú információ! XD Hát,falhoz csaptál kisöreg a kérdéssel!...Röhögőgörcs! XDD Állítom,hogy ezen kacarásztam a legtöbbet,mióta beregeltem ide....10/10! Mintha az olyan fontos lenne,hogy néznek ki...:D Miért kérded,magadnak vagy a huginak akarsz párt találni? XDD Al'kaidás Társkereső megtakarítás-vadászoknak!? x) A pénzét úgyse viheti magával a túlvilágra,nem igaz?Miért nem jutott ez előbb eszembe!?Köszi az ötletet!! :)) Arab jól megy?Ez nálatok alap lehet,jelentkezzetek stewardess-nek...bár úgy meg nem lesz túl hosszú az ismeretségetek,a halál viszont garantáltan elválaszt titeket majd egymástól.Elég gyorsan szakítani és szakadni fogtok...és így persze megkímélitek magatokat a házasélet fáradalmaitól,is.Természetszerűen. :D Esetleg pasi vagy és be akarsz lépni közéjük?Növessz szakállat!Kapásból elég,hogy be tudj illeszkedni közéjük,mert azzal alapból csak ronda lehetsz...Szakadok xD...Van-e az Al'kaidába?...XD Növessz szakállat és indulhat az I Love Terrorizmus!! x) Humor kategória nincs!? :D Mert ez No.1.!!! Szerintem kissé beteg vagy,ne hari! :) Szerelem,szex kategória...jókat nevetgélek néha a válaszokon is (itt is jók vannak előttem!),van néhány jó arc,na de ez a kérdés mindent visz :)) ...majdnem lefordultam a székről! XDD Sejtettem,hogy nem élőben láttad őket,lehet,már régen nem élnél,"de komolyan"...kóros érdeklődésűeknek Al'kaida Klub bombaszerelési és repülőeltérítési gyakorlatokkal,fegyvercsempészeti 1x1,lepedő és konyharuha magunkratekerési ismeretek,hogyan bujdokoljunk eredményesen a hegyekben a Bin Laden család bőkezű és hathatós támogatásával...Sikerült lefárasztanod. :D Így tovább,hadd röhögjünk még nagyokat!Hajrá! :))
2015. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!