Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nagyon gáz ha egy csajnak kicsi fekete szőrszálak vannak a testén? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 1. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen testen van, akkor én képes lennék felülemelkedni a problémán.
2011. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem nem baj,engem nem zavar!!barátnőmnek is vannak ilyenek én úgy szeretem ahogy van,nem zavar!
2011. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha nem ilyen testen van?
2011. nov. 1. 12:20
 4/12 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok de ha iylen lenne a hátam nem gyantáztatnám az tuti. ez még nem gáz de ha szörtelenited akkor meg erösödik, ráadásul szur is. inkább hagynám az tuti.
2011. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 12:20


akkor sem!ha valakit szeretek akkor nem azt nézem hogy hány darab és milyen színű szőrszál van rajta...jó nyilván egy jobb testű nőnél annyira nem számít mint egy 100 kg-os nőnél..

2011. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem te vagy a képen, de engem nem zavarna.

29F

2011. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2011. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igazság szerint nekem tetszik, sőt kifejezetten szexisnek találom. 1 ilyen testen.

de ahozz, hogy rólad is véleményt alkossak mindenféleképp szükség lenne 1 ilyen stílusú kép készítése rólad küld el privátban.

2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog... szőkítsd ki, kozmetikus pár perc alatt megcsinálja, 3 hétig jó lesz, és nem oylan drága..
2011. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem gáz, de ha tudsz vele kezdeni valamit akkor próbáld meg.
2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!