Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen sorrendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen sorrendben nézitek meg?

Figyelt kérdés

az srác fogait ,haját ,szemét,kezét (gondolom a testalkat az első)

csak mert egyszer megkérdeztem hogy mik azok a külsőségek amik a legfontosabbak ha egy ismeretlen srác megszólít.


2011. nov. 2. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először az arcát nézem, aztán az öltözködését, ( nem mintha az lenne a legfontosabb, de sokmindent elárul az emberről ha pl.: koszos, szakadt a ruhája.) aztán nézem a testalkatát, aztán a fogait ha esetleg mosolyod, és nem utolsó sorban a kezeit, én nagyon szeretem a férfi kezeket. :))) És hát persze nem hátrány ha tiszták a körmei is .:)
2011. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hailey13 ***** válasza:
hát nemtudom, ez relatív:D lehet hogy valami hamarabb feltűnik, de mondjuk ha teljesen átlagos srác, akkor: szem, haj, fog, kéz.
2011. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Először az arcot és a testet veszem szemügyre,de csak felületesen.Tehát az összképet.Milyen a stílusa,gázul öltözködik-e.Ha ez rendben van,akkor szem,száj,fogsor,haj,utána váll.Inkább a karját nézem,mint a kézfejét.(ne legyen kiugró eres)


De ezt nem lehet szerintem 10másodperc alatt szemügyre venni,míg valaki megszólít:)Szóval akkor marad a felületesség:)

2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A cipőjét. Egy "csúnya"cipő elronthatja az egész összhangot.Aztán a körmeit.
2011. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
először nyilván a szemét. hogy néz-e. :D na meg, h süt-e valami értelem a tekintetéből. aztán jöhet a többi, igazából nem fontos a sorrend, mondjuk: haja (ne legyen idétlen, csak semmi extra, ápolt), fogai (ne legyenek túlzottan sárgásak és elállóak), majd a kezét (legyen szép nagy, férfias)...kb ennyi :) de igazából már tetszett meg olyan srác is, akinek a haja alapjáraton nem jött be és a foga is kissé kuszák voltak, de akkora humora volt, h ezek az apróságok nagyon nem érdekeltek :))
2011. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Még jó, hogy a lányoknak nincsenek túlzott igényeik.


Ne legyen eres a karja. Atyavilág......


Nekem nagyon eres, de a többi feltételednek megfelelek. Akkor engem is elutasítanál?

2011. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ezek szerint.
2011. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

először testalkatát és a magasságát nézem aztán a szemét majd a fogait( ne legyen sárga se elálló)

ezután a haját

nyáron megszoktam nézni még a bokáját is

2011. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a bokáját miiért?
2011. nov. 2. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:

nem tudom mért pont azt de meg szoktam nézni

olyankor azt nézem h olyan vékonyabb izmosabb vagy dagadt husisabb a bokája

2011. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!