Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a puncit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a puncit és fenékrészt teljesen csupaszra szőrteleníteni? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam, de nem lesz teljesen puha tőle, sőt másnap szúr, ez nem vált be, ráadásul kipattogok tőle teljesen. És nem is fér oda mindenhova.


Az epillátortól benő a szőr, meg annyira fáj, ott nem bírom ki, már próbáltam.


Ti mit használtok?


2011. nov. 2. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a fenék részt gyantázni kell, akkor nem szúr. vagy kozmetikus, vagy egy barátnő segítségével, vagy egy földre tett tükör fölé kell guggolni és melegíthető gyanta csíkkal leszedni magadnak. fenéknél nem fáj egyáltalán a gyantázás. puncit szerintem elég simán borotválni, bár úgy sűrűbben kell, de nem fáj amikor téped.
2011. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De a borotválás nem jó, mint írtam.


Hideg gyantával letudom szedni? Nincs eszközöm (gyantázó gép), kozmetikushoz pedig tuti nem megyek.

2011. nov. 2. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
Érdekes a borotva nem fér oda mindenhova de az epilátor igen? Én borotválom, mert nem tudok jobb megoldást nem látom ott legyantázni a tükrös dolog meg elég kényelmetlen. A szeméremdombot gyantázom amíg látom oldalt a nyílásnál megint borotva. Sza.r mert már másnap szúr, de ez van!
2011. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Lángszóró vagy disznópörzsölő.
2011. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, borotvával már másnap szúr és nem is lehet leszedni még 1-2 napig.


A hideg gyantáról mi a vélemény?

2011. nov. 2. 15:50
 6/19 anonim ***** válasza:

Én mindig leepilálom, és baba puha lesz:)

De a te esetedben nem tudom mi lenne a legjobb megoldás:S

Lehet jobb lenne ha leküzdenéd a kozmetikustól való félelmet, mert hidd el ez természetes dolog, és mások is kérnek ilyen szolgáltatást. Sőt inkább igényességre vall.

Hugómnak iszonyat csúnya lesz a bőre mindenhol az epilálástól, a borotváról meg egyenesen vérzik...

Legjobb a gyanta nektek. Remélem segítettem

2011. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem is gyanta+ borotva vagy kozmetikus...
2011. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azt hiszem a gyantát fogom megpróbálni. A hideggyanta is jó lehet?


Mit gondoltok?

2011. nov. 2. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Bizti! Vágd fel csíkokra, és hajszárítóval melegítsed meg őket. Aztán legalább legyen 3-4 mm.
2011. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én borotválom, a fenékrészt kétnaponta, nekem nem fáj, nem pattog ki semmi. Puncinál meg 3-4 naponta, attól függ mikor vagyok együtt a párommal. Ha összeköltözünk, valószínű, hogy gyantáztatni fogom, mert rosszul vagyok a gondolattól, hogy a párom szőrösen lát. Csak ugye gyanta előtt is kell növeszteni... Én borotvával mindenhez hozzáférek, általában leguggolok és kész. Kipattogni sem szoktam már, nem tudom, hogy miért, talán mert növéssel megegyező irányban csinálom először és csak utána ellentétesen.
2011. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!