Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Fiúk) miben aludjon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Fiúk) miben aludjon egy lány? Milyen ruhában, vagy ruha nélkül? De ha hideg van? Mert én nagyon fázós vagyok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Bugyi és póló? a pizsoma miert nem jo?
2009. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
En sem ertem, hogy miert nem jo a pizsi:) En kaptam a paromtol egy felsot, abba szoktam aludni, meg rovidnaciba.
2009. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Mibe aludjon? Hát, szerintem nyilván nem blézerben...

A pizsamával semmi gond nincs. Alvás közben az ember alszik - csukva van a szeme - nem látja, mibe' van a másik... Hol a gond?

2009. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
ágyban :-))))))))))))))))
2009. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, oké, csak vannak fiúk, akik kifejezetten nem szeretik, ha a csajon pizsi van, megkövetelik tőlük a szexi alvórucit, vagy fehérneműt
2009. máj. 6. 14:32
 6/15 anonim válasza:
90%
Sísapkában és túrabakancsban plusz terepszínű nadrágban, hogy jól tudjon rejtőzködni....
2009. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nem vagyok egy amazon, de merészelné csak meg tőlem megkövetelni, hogy miben aludjak... Abban alszok, ami kényelmes, ha valakinek nem tetszik, ne nézzen rám. Ennyi. 22/L
2009. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...abban ami számodra kényelmes! Miért kellene még éjszakára is "kiöltöznöd". Az oké, hogy egyszer-kétszer meg akarod lepni a párod, és veszel vmi csini, sexi fehérneműt. De szerintem semmi gond nincs a piszivel. Én mondjuk egy sima pólóban alszom, ha hidegebb van meg pizsiben.
2009. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egek, micsoda problémák. :)

Kérdezd meg az adott srácot.

Nekem spec teljesen mindegy, ha szeretkezni akarok, úgyis levetetem.

2009. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Abba aludj amiben szeretnél, amiben kényelmes.

Nem hinném, hogy egy értelmes fiú ebből problémát csinálna, én biztos nem.

21/F

2009. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!