Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön a sperma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön a sperma?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem kanosodni :D. De amikor ki akarom verni nem a sperma jön, hanem valami átlátszó folyadék. Elég kezdő vagyok a témában(13/f). De amikor verem nagyon jó érzés amikor jön az átlátszó folyadék pulzál meg bizsereg de nem tudom mit csináljak hogy a sperma is jöjjön. Verjem tovább? Vagy nekem még nincs is? Mondom elég kezdő vagyok úgyhogy pls ne hülyézzetek le egyből.
2011. nov. 2. 19:24
 1/6 Kubányi Dénes válasza:
Az az átlátszó anyag a sperma. Majd ha nagyobb leszel 14-15 éves, akkor a színe jellegzetes fehérré változik.
2011. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az az átlátszó anyag a sperma...
2011. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző 2-nek: sötétek vagytok, mint a fekete főd. Az átlátszó folyadék az az ondómirigy váladéka. A sperma az ondó nélkül nem tudna megmozdulni sem kifele, olyan sűrű. Mivel még nincs spermiumod, ezért csak a "higító folyadék" jön.
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez úgy működik, hogy még nincs spermád és az bizony magától nem is lesz. Fell kell tankolnod vele magad. Kérj meg egy bácsit, hogy élvezzen beléd, és akkor a tested felszívja a bácsi spermáját, elraktározza és így már van spermárd és a következő alkalommal, mikor kivered, már fog jönni a sperma!
2011. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
utolsó hihi XĐ ez nagyon nagy XĐ :DDDD
2011. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes mert én nekem is ugyan ez van. Átlátszó folyadék jön, de az is éppenhogy. Pedig én már 18 éves vagyok
2023. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!