Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú nem tud még csókolózni és emiatt is eléggé önbizalomhiányos, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Egy hajdú-bihari fiú vagyok és még nem volt se barátnőm se csókolózás se semmi igazából. Pedig szeretnék már régóta, de se net se élő ismerkedés nem vezetette eddig sikerre. :(


21/F


2011. nov. 2. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy fiúként válaszolok, de ha én se neten, se élőben nem találnék magamnak senkit, nem az lenne az első bajom, hogy nem tudok csókolózni.


Egy önbizalom hiányos pasast meg egy nő se tud bevállalni, ezt előtte le kell győznöd, mert addig tényleg nem lesz barátnőd. Egy kapcsolatban senki se egy gyerekre vágyik.

2011. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sokkal fiatalabb vagyok, 15 éves. Megmondom őszintén, engem nem zavarna. Bár nem tapasztalatból mondom, mert ugye fiatal vagyok...

Sajnálom, ha nem használható választ adtam :)

2011. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rékcsi ***** válasza:
10%
ha jóképű vagy bevállalnálak :D
2011. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én bevállaltam a férjem annak idején :D és khm most mondjam azt, hogy az együtt töltött éveink alatt igencsak messze lehagyta az addigi "díjnyertes bikákat"? ;)


De ehhez tényleg egy megfelelő normális gondokodású lány kell és sok türelem, hogy a gátlások stb feloldódjanak.


35/N

2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ez nem "tudás" kérdése. A Páromnak én voltam az első, akit megcsókolt, de már elsőre túlszárnyalt mindenkit. Előtte volt egy-két melléfogásom és hát azok a srácok nagyon nagyra voltak magukkal...de hogy őszinte legyek, egy sem érte el még a jónak mondható szintet sem. A Párom viszont első rangúan csókol.:)Pedig Ő is "tapasztalatlan" volt és önbizalomhiányos. Ha sikerül egy olyan hölgyeményt találnod, aki úgy fogad el, ahogy vagy, nem lesz gond, hidd el.:) Sok sikert!:)
2011. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor igen. :)
2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!