Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Inkább egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább egy helyes pasiért küzdeni aki életetek szerelme, de tuti megcsal, majd tovább áll mert döglenek érte a csajok, vagy egy nem jóképű de kedves aranyos, lelkileg mély érzésű fiú?

Figyelt kérdés

Küzdeni jobb az elérhetetlenért és megszerezni kis időre ,vagy elfogadni az átlagost ,csúnyácskát és ezzel elfogadni minden evvel járó kudarc érzést?


ŐSZINTÉN írjatok! Indokoljatok is !!


2011. nov. 3. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem szokásom küzdeni a fiúért :) Az udvarlás/küzdés szerintem a pasi dolga...


De válaszolva a kérdésedre, részemről nem gáz, ha "csúnyácska" (persze azért ennek vannak határai xD) a srác ha megfogott benne valami... és ha ez megtörtént akkor már rögtön nem is olyan "csúnyácska" a szememben ;D

2011. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te inkább egy szép lányt dugnál meg párszor, vagy egy csúnyát dugnál örökké?
2011. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene küzdenem egy helyes pasiért aki csak játszadozni akar velem? Azt hiszed nincs helyes pasi normális önképpel és tulajdonságokkal? Mert ilyesmit csak a tini pics*k hisznek,akik futnak olyan után,aki napnál világosabb,h jól kihasználja csak.

Életem szerelme nem akar átvágni,ebbe nem gondolsz bele? Nem véletlenül nevezik,életem szerelmének.

Nem minden a külső,ez igaz,de nem kell attól lejjebb adni,hogy inkább az átlagos pasik a kedvesek,mint a helyesek,mert ez ettől még nem egy aranyszabály.

20L

2011. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát ha le is írod, hogy nem sokáig tart , és te bele is szeretsz akkor annak nem látom értelmét , ha szakítana veled csak megbántana , persze ha a csúnyábbikat választod sem biztos, hogy örökké fog tartani, de a könnyebben tudnék véleményezni ha tudnám hány éves vagy.
2011. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a 2., az első elvileg nekem nem létezik, életem szerelmének nem választanék magamnak olyat aki tuti megcsal. Küzdeni meg küzdjenek a ribik egy férfiért... Nem lennék olyannal aki taszít vagy igénytelen a testére, de olyannal igen akit el tudnék fogadni. Akinek van kedve írhat. :)

Amúgy milyen kudarc érzést kéne elfogadni azt nem vágom...


20/l

vp megye

2011. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Egy elkényeztetett gyerek sem éri meg a büszkeségemet, és egy rendes, érzékeny ember is megérdemel egy olyan barátnőt, aki nem csak hitegetni tudná.
2011. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én voltam nagyon szerelmes valakibe aki helyes volt eléggé ,de mielőtt felszínesnek gondolnátok -nem erről van szó -én a fiú lelkét akartam megszerezni ,küzdeni érte. Aztán szépen tudomásul vettem a tényeket .Hihetetlenül vonzott ,azt akartam ő legyen a gyerekem apja. Gyönyörű szép volt nekem...-,igaz egy szemét alak :D .


A kudarc érzés ..mikor azt mondják ,h ugyan miért szeretne beléd egy helyes pasi ..

És nekem olyan sokszor kellett megalkudnom..UNOM már ..-nekem az kudarc h mindig csak a lelke szép kategória talál meg ..nem tehetek róla :(


24 l

2011. nov. 3. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most küzdöttem nem olyan régen egy ilyen srácért abszolút fölöslegesen. Csak hülyét csináltam magamból, megaláztam önmagamat, mostmár látom mekkora hülye voltam. Abszolút egyértelmű volt, hogy amint megdönt elhagy, de hiába mondták a barátaim én vakon hittem hogy nem így lesz és én nem csak egy vagyok számára a sok közül. Hát az voltam és lettem volna ha hagyom magamat. Egyszer hallottam ahogy befűz egy másik csajt és ez a pofon kellett ahhoz, hogy végre magamhoz térjek. Azt a három napot nem kívánom senkinek, persze utána fűzött engem is tovább, de elhatároztam, hogy nekem ő nem kell. Jó pár hét eltelt mire teljesen kitudtam őt zárni az életemből és lelkemből (nem voltam szerelmes, de iszonyatosan oda voltam a srácért), viszont megérte. Nem sokkal később össze melegedtem egy sráccal, akivel külsőre csupán annyi problémám akad, hogy lehetne 10 centivel magasabb, amúgy számomra tökéletes, nevezhetnénk az ideálomnak is, lelkiekben pedig a "helyén van"! :) Ergi bebizonyosodott, hogy helyes srác is lehet kedves, figyelmes, aranyos. :)
2011. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha az elsőbe vagyok szerelmes, akkor rohadtul nem érdekel ki mennyire rendes.

Az érzéseimről nem én döntök.

2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve.

A csajoknak derogál, hogy úgymond küzdjenek. Ők egyenesen elvárják, hogy a helyes álompasi becsengessen hozzájuk úgy, hogy a kisujjukat sem mozdították meg. Azután persze jönnek az elvárások listája.

Egy nem jóképű, de kedves, aranyos, lelkileg mély érzésű fiút kb. magasról leszarnak, nem, hogy küzdjenek érte.

2011. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!