Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túrós a makkom. Szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túrós a makkom. Szerintetek, ha össze jön egy csaj és épp bekapná ő észreveszi? Vagy cinkes, ha észreveszi? Szerintetek mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
65%
Ingen csak te vagy túros.
2011. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 Anyád_vagyok válasza:
91%
jézusoom. : D a lányoknak nem túrós te csicska.. az max fehérfolyás. ;]
2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és nem értem, hogy a barátnődnek mi volt túrós... arról hallottam már, hogy fiúknak lehet, de az se természetes, a pasimnak szerencsére nincs. Bocsi, de én nem kapnám be az biztos :D
2011. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:
szerintem pedig túrós a lányok pinája....:D
2011. nov. 9. 20:53
 55/82 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el vele orvoshoz!!!

Sokat itt írogatnak hogy mossad meg meg ilyesmi,nos te is tudod hogy hiába mosod naponta többször mert ez előjön.

Ilyenem nekem is volt egyszer,nagyon gáz volt mert nem mertem vele nőket az ágyba vinni azon a 2 pokoli héten annyi nőt megdönthettem volna mint állat!!!

A lényeg az hogy vagy menj el orvoshoz vagy kenegessed aloeverával vagy hívd fel az orvosod hogy milyen kenőcsöt ajánl neked.És ne légy barom hogy túrósan beletegyed akárkibe is vagy akármibe!!!

2011. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
100%

Ui: ha egy fiúnak vagy lánynak túros a szerszám aazzal orvoshoz kell fordulni,mert ez gomba!!!! :)

Tényleg az!Ilyet legfőképp a nem megfelelő tisztálkodástól alakulhat ki vagy elég annyi is hogy bemész egy idegen wc-be és azt a kilincset fogod meg amit más is megfogott túrós kézzel.

Szóval ez nem természetes,de mind a két nemnél előfordul!Nem értem miért nem mentél el vele dokihoz!Puding vagy a házidokinál?

2011. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
nemi fertőzésed van vagy vmi elkaptál. mióta ilyen a helyzet? sürgősen menj el dokihoz.. mert a végén a farkadból túrórudi lesz!
2011. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 A kérdező kommentje:

fujj a kilincs is túrós...

hála istennek már nagyjából elmúlt..

2011. nov. 19. 17:42
 59/82 Tompa Gergely válasza:
volt gyerekkorodban húgyúti fertőzésed mert ha volt és akkor nem volt rendesen kezelve és olyan alsógatyát hordasz vagy hordtál ami nem szellőzőtt rendesen akkor ez ennek a végterméke.pár év mulva magától el fog múlni.
2011. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
Köz wc-nél nem csak túrós a kilincs hanem szaros is. Oda kell figyelni tényleg hogy mit csinál az ember...
2011. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!