Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy (kereszté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy (keresztény) papba! Annyira kívánom, nem tudom mit tegyek, hiszen cölibátust fogadott. El kell felejtenem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, megismerkedtünk egy összejövetelen, de nem tudtam, hogy pap, mivel civil ruhában volt és csak később mondta el, hogy neki nem lehet felesége. Ennek ellenére egyszer amikor egy pezsgő után be voltam csiccsentve nem utasította vissza a csókom. Már egy ideje tart ez a románc, de nem volt testiség, de valamiért annyira kívánom, mint még senkit, biztos, mert nem szabad. Viszont van bennem egy olyan, hogy nem akarok neki rosszat, nem akarom, hogy miattam szedje meg a fogadalmát. Ti mit tennétek?


Nem azért imádom, mert vallásos vagyok, nem vagyok az!!


2011. nov. 4. 14:56
 1/9 anonim válasza:
65%
nem, nyugodtan beteheti a "keresztet az oltárba".
2011. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
a szomszédomnak is pap az apja, katolikus...:)
2011. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt hogy???
2011. nov. 4. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Katolikusok között is van római, és görög katolikus pap. A római kat. papoknak nem lehet feleségük, viszont a görög papoknak igen - sőt,csak úgy szentelik pappá a görög vallást gyakorló férfiúkat, ha már megnősültek.
2011. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ő római katolikus.
2011. nov. 4. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha katolikus és komolyan gondolja a hivatását, akkor szállj le róla. Ne akard valakinek elcseszni a "karrierjét" csak mert vonzó a tiltott dolog. Jól talán sikerül megdugatnod magad vele, de aztán már nem lesz érdekes és ott hagyod a francba, de őt egy életre kizárhatják. Ha annyira nem akarsz rosszat neki, akkor ezt fel is tudod fogni agyilag és békén hagyod.
2011. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 menta34 ***** válasza:
22%
Tehet egy szívességet az az álszent szentfazék aki jelentette a hozzászólásom. Remélem a köv. pedo pap az ő gyerekét választja és nem az enyémet.
2011. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek két papot (nem vagyok vallásos, és nem sok papot ismerek).

Az egyiknek szeretője van, többször látták éjszaka a nőnél, a kocsija a ház előtt állt, hajnalban kijött ki onnan, nyílt titok..., ráadásul a nőnek akkor még férje volt (aki 3 műszakba dolgozott).

A másiknak (püspök!) gyereke van (kb. 40 éves már a hapsi), itt lakik a környéken, és ez nem pletyka.

Római katolikusok, jelenleg az egyik 70 éves (akinek 40 éves fia van), a másik is 50 elmúlott már.

2011. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy pap szexelni fog ez tény. Családja felesége azért nem lehet mert akkor már nem a hivatásának él 100% osan. De nem mondja nekem senki hogy egy egy kaland nem csúszik be náluk mert olyan nincs hogy valaki szűzen él le 80'90 évet.
2018. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!