Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy gondolja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy a leribizett lányok többsége könnyedén elkerülhetné a beszólásokat, ha nem lennének annyira önteltek?

Figyelt kérdés

A Gyakori Kérdések-en több alkalommal is szóba került, hogy a lányok kikkel lépnek alkalmi kapcsolatba. Az alkalmi partnereik rendre elhordják őket mindenféle riherongynak, persze csak a szex után. A lányok persze kiakadnak és minden férfit egy kalap alá véve leírják a panaszaikat.

Azonban én és egy másik hozzászóló is felvetettük már, miért nem próbálják ki olyan srácokkal, akik nem az éjszaka császárai? Erre azonnal előjött a tipikus női gőg, "nehogy már egy lúzerral lefeküdjek!" Egy másik lány pedig már addig ment el, hogy egyenesen azt írta, ha lefeküdne egy olyan fiúval, a sírás környékezné.

Én azt mondom, álljon már meg a menet! A nem partyarc srácok szerintem semmivel nem undorítóbbak, mint akik azok. Max. nincsenek akkora felfújt izmaik, nagy pofájuk és sok tízezres ruhájuk. Plussz a fejükben és a szívükben is van valami, nem üresek. Azonban nem is bizonyíthatnak, mivel az esélyt sem kapják meg a csajoktól, pedig ha megtörténne; egyrészt az országot körbefutnák örömükben, másrészt szinte biztos, hogy semmilyen beszólás nem követné a szexet. Ha azonban ez nem kell a lányoknak, akkor minek panaszkodnak egyáltalán?



2011. nov. 4. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Engem sosem ribizett le senki de!

Meglátás 1: Az első egyéjszakásom egy elég jóképű, lányok kedvence fiúval volt. Ő figyelt rám, kva jó volt, megdicsért, azóta is visszasírom.

Meglátás 2: Én adtam esélyt kevésbé lányok kedvence fiúnak is. Félúton behúzta a kéziféket, hogy őneki ez nem fog menni, lefikázott, hogy tulképp amúgy is az én hibám, blabla... Azon a mai napig röhögök. :D

Nem vagyok ribanc. De nem fogok lúzerekkel egyéjszakázni. Nem értenek hozzá. Ennyi. :)

20L

2011. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát erre rengeteg magyarázat van:)

egyrészt, biológiailag a nők úgy vannak "programozva" hogy a "sikeres" férfiak vonzzák. most ebbe nem akarok belemenni, evolúciós eredetek folyamán van ez így, és akármilyen sz.r is, ez van.

másrészt, ugyan ezen elmélet folyamán a nő a szexuális kapcsolattal többet "kockáztat" (evolúció során: teherbe esik és beszopja mert ő hordja ki, neveli fel a kölyköt. most az mindegy hogy itt nem esik teherbe, akkor is ez alapján választ párt.) ezért csak vmi nagyon jóféle pasi miatt éri meg kockáztatni.

harmadrészt, ettől függetlenül alpoári paraszt módon megfogalmazva: ha én egyszer egyéjszakás kapcsolatra adom a fejem, akkor az azért lesz mert látok egy olyan k.rva jó pasit, aki kihagyhatatlan alkalomnak minősül.

Hogy a fejében és a szívében is van-e valami, az akkor rdekel ha kapcsolatot is akarok.

negyedrészt: csak szexuális kapcsolatot csak olyan emberrel lehet létesíteni aki erre alkalmas (nem szeret belém, nem akar itt aludni és együttvacsizni, nyáladzani stb) ez pedig általában nem az érző lélek kisfiú.

ötödrészt: szexkapcsra partnert nem a könyvtárban keres az ember, hanem szórakozóhelyen. az a pasi, aki megd.gja ögtön nagy általánosságba a te általad bunkónak titulált rétegbe tartozik. aki meg nem, azzal nem jut el az ágyig.

hatodrészt: ehhez az egészhez kell egy attitűd, ami a jófiúnak, érző szívnek nincs meg.

....ésatöbbi.

2011. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van kérdező, sajna én is a "lúzerek" közé tartozom, utálom a bulikat.:(
2011. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Plussz a fejükben és a szívükben is van valami, nem üresek."


Jesszusom. Szóval az, aki mer adni magára, az feltétlenül üres? Akkor miért nem kezdesz hasonszőrű csajokkal? Ahelyett, hogy Te várod el, hogy más lejjebb rakja a lécet, inkább neked kéne.

2011. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

negyedik:

Kiírtam egy kérdést, nem kell személyeskedni.

2011. nov. 4. 22:49
 6/9 szamóca.. ***** válasza:
pedig abban is van valami amit a 4. írt... mindenki azzal szexel, akivel megteheti.
2011. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt se tudjátok, hogy nézek ki!

Egyébként sem a magam kedvéért írtam, egyszerűen kíváncsi voltam.

2011. nov. 4. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem pont az általad említett srácoktól jönne panasz,ugyanis ők érzelmesek,és lehet,h nem menne nekik olyan könnyen egy egyéjszakás,még a végén többet akarnának.

Hidd el,tudom miről beszélek,volt,h én csak szexet akartam,ő meg másnap már házasodni szinte...(na,őszerinte ribi voltam)Ha ilyen kapcsolatot kerestem volna,nem egy este után bújtam volna vele ágyba.Az általad üresfejűknek titulált szépfiúk viszont valóban tisztában vannak az egyéjszakás kaland fogalmával...Reggel max egy kávé,és ha legközelebb véletlenül összefutunk,akkor puszipuszi mosolygunk,és kész...

ahogy írta valaki korábban,ehhez egyfajta személyiség kell,van akinek megy,van akinek nem...egyik sem több vagy kevesebb,csak más.

2011. nov. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
01.03, köszönöm, ez egy jó válasz volt.
2011. nov. 5. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!