Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randinak milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak milyennek kellene lenni ahhoz, hogy másodikat is akarjatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzem magam vele, akkor jöhet. Persze minden ember más és már, és én is változom, így nincs recept a biztos randira.
2011. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Fiúként az elsővel egyetértek. Viszont a lányoknak az számít, h jól nézzen ki a fiú.
2011. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mus musculus ***** válasza:

Ezt a 65%-os balf*szt már nagyon unom és szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

Nyilván az kell, hogy meglegyen az összhang, ne legyen feszült a légkör, érezze magát jól mindkét fél. Ezt azért nem konkretizálnám tovább, mert mindenkinél más dolgok idézik elő. Lehet, hogy a "te embered" lazán akar beszélgetni (értsd: mindegy miről, csak legyen közös téma), ugyanakkor meglehet, hogy igényelné a baromkodást is vagy a komolyabb tárgyakba való belefolyást. Erre majd úgyis rá fogsz jönni. A lényeg, hogy magadat add.

2011. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyannak h érezzem a csajban a tüzet és a szexuális forrongó lávát ami kitörés előtt szunnyad belül. :)
2011. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!