Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csajoknak mi baja van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csajoknak mi baja van?

Figyelt kérdés

Az első ligás, de gyakran még a másodvonalba tartozó lányoknál is egy érdekes dologra lettem figyelmes.szinte már alap-arckifejezéssé vált náluk a "citromba-harapott száj", azaz a tömény megvetés. Ez szinte már olyan náluk, mint egy maszk, nagyon ritkán látni más kifejezést az orcájukon.

Eddig ok. Azt nem értem és ez a kérdésem lényege is, hogy mi a céljuk ezzel? Tudatosítani minden hímneművel, hogy nem is érdemes próbálkozni, mert esélyetek sincs? Vagy egyfajta státuszszimbólum, ami kifejezi a viselője "felsőbbrendűségét" a többi lány és úgy az átlagemberek felé?

A magam részéről azért sem értem ezt, mert a helyükben én állandóan mosolyognék és élvezném az életet, ahelyett, hogy ilyen búvalb... arccal néznék ki a fejemből. Érti ezt valaki?



2011. nov. 5. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint harmadrangú csajszi vagyok, mert én nonstop vigyorgok, mint a tejbetök. :D

20L

2011. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20 éves lány, ne haragudj, nem úgy értettem! :)

Maradj is ilyen!

2011. nov. 5. 20:30
 3/5 yesterday.walker válasza:
100%

Szerintem azért vannak közöttük olyanok, akik tényleg szomorúak valamiért.

De abban igazad van, hogy naaagyon sokan beképzeltek a semmire...

2011. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek olyan csajok, akiknek a drága márkás cuccok varázsolnak mosolyt (kényszerből) az arcukra. Hanyagold őket! Ezek az ágyban is ilyenek. Az orgazmust is csak színlelik...
2011. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt most magamra veszem,legalábbis csak azt a részét h búvalb..vagyok úgy általában, de ennek az oka is csak az hogy folyton mikor hazafele megyek a suliból(délutánonként) mindig irgalmatlanul fáj a fejem és fáradt vagyok. Sajnos ez a folytonos fejfájás megkeseríti az életem, de ez csak én vagyok. A többi lánnyal nem tudom mi van.Beképzelt k*-csögök. És ezt én k*vára nem értem mert az lányok(vagyis nem csak a lányok)90%-a már ilyen bunkó aki nem is tudom mit hisz magáról..ezért amikor pl buszon utazik és egyedül van akkor felveszi a komoly pofát,de bezzeg amikor vmi kis barátnőjével van be nem áll neki és már menőségből is k*csögösködik a többi buszon lévő emberrel (teszem azt úgy felcsörtet a buszra h fellöki a gyerekkel lévő anyukát)de ez csak 1 példa, millió ilyennel találkozunk a mindennapi életben...

Bocs hogy kicsit elkanyarodtam a valós kérdésedtől :)

17/L

2011. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!