Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már nagyon sok ilyen kérdés van de nem tudom mit tegyek.Szóval van egy fiú,akivel együtt járok iskolába és a egy helyen táncolunk.Eddig nem nagyon beszéltünk de a hétfő óta minden nap beszélünk volt hogy hajnalig is. Nem tudom mit kéne lépnem,vagy hogy tetszem-e neki. Hogy tudnám ezt kideríteni?
2011. nov. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
legegyszerübb ha megkérdezed kerek perec! vagy van a gyávább módszer, h ráküldöd a barátnőd vagy havert meg mittom n kit h kérdezze meg tőle! de a lényeg h biztos h tetszel neki ha hajnalig beszélgettek
2011. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.Igen meg kéne kérdeznem,sajnos senkit nem kérhetek meg hogy kérdezze meg,mivel nincs olyan közös barátunk aki mind a kettőnkkel jóba van.De akkor majd erőt veszek magamon és megkérdezem:)
2011. nov. 6. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

megint én :):)hihi, tök aranyos vagy! am még annyit fűzök hozzá, hogy tudom én, hogy nem könnyü meg stb. gyanitom nem is nagyon vagy még tapasztalt ebben a szituban, meg kivülállóként könnyü nekem dumálni h ess neki, de hidd el, tényleg ez a legtisztább és nem is olyan bonyolult mint amilyennek tűnik. ne add a kezébe az irányítást és ha megkérdezed tőle akkor ne azt lássa h huhh te mennyire akarod, hanem azt h neked mindegy mit mond éled tovább az életed és ő bánhatja h nincs benne! ezt a ,,félelmet" a határozottság, vagy annak a látszatja tudja elfedni leginkább!nagy levegő és gondolj arra h ha igent mond akkor utána milyen jó lesz ha meg lepattint sz.rni bele, meg sem érdemel!

Bátorság! Én szurkolok! ;)

2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) kicsit késtem a válasszal...mert eddig nem nagyon volt időm ide felnézni. a szurkolást is köszönöm, ennyi idő alatt kiderült hogy tetszem neki,és még nem is kellett megkérdeznem:) szóval most alakul a dolog..
2011. nov. 11. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá! Remélem jól sül el a dolog :) a Táncos fiúk nagyon cukik :)
2011. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!