Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen az a "szexi csaj", aki után megfordultok az utcán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
legyen helyes arca és jó alakja... öltözködjön igényesen! meg az sem árt ha nem süt róla, hogy buta
2009. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Szóval nézzen jól ki, de legyen buta!!!!! ?????,

ez azért van, mert a pasiknak könnyebb nézni, mint gondolkodni? boccs....

2009. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Olvasd már el rendesen hogy mit írt a másik... "NEM süt róla, hogy buta"

Különben nem szeretem az ilyesmit, külső alapján nem lehet senkiről sem megállapítani 100%-osan hogy buta-e vagy sem. Attól hogy vki csinosan( talán kihívóbban) öltözködik, sminkeli magát, még lehet okos.

2009. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Olyan mint a barátnőm:) Szép, nem öltözködik kihívóan, ránézésre butus de sokat tud :)
2009. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Én lány vagyok és eddigi tapasztalatok és hallott történetek alapján mondom: tök mindegy, ha már pl top van egy lányon, már bámulják a dekoltását vagy miasz*rt. --.--" A többit meg kitalálhatjátok.

Sál nyáron is 4ever. :D

2009. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
első vagyok: nem az volt a kérdés, hogy miket tartunk fontos értékeknek, hanem az, hogy ki után fordulsz meg! ha butusnak látszik, hiába okos, pillanatnyilag nem fog érdekelni. köszi a lepontozást...
2009. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
O.K., igazad van, leborulok előtted: valahogy kevertem a szavakat! Dehát Te azt csak részeg, hogy én hiszed! Na, nem erről van szó, csak sok pasi imádja a buta nőket, és hirtelen azt hittem, az első válaszoló is ilyen! tőle is bocs! Én már itt se vagyok :))))
2009. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
relativ mindenkiben meg tud fogni valami külsőre ami miatt utánna fordulok. bevallom őszintén nekem nem jönnek be az egy szál bél lányok..
2009. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!