Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mar errol valami statiszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mar errol valami statisztika vagy felmeres?

Figyelt kérdés

Melegek is fogadhatnak gyerekeket orokbe es ezzel kapcsolatban, h mi lett ezekkel a gyerekekkel?

Nem torzult el a nemi identitasuk?


2011. nov. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A melegek nem házastársak, így nem fogadhatnak örökbe gyereket.
2011. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. kérdés: tudtommal még nem, de ha mégis igen, akkor is nagyon megsínyli a gyerek, mert gyakorlatilag a melegek szűk körén kívül nemigen akad társaság, ahol ezt elnézik. Ez van.


2. kérdés: szerintem igen, eltorzulhat. Más kérdés, hogy ha én meleg lennék, és gyereket szeretnék magamnak, MINDEKÉPPEN összeállnék egy nőnemű emberrel, aki gondját tudja viselni rajtam kívül. Az mondjuk kérdés, hogy mennyire lenne ellenpontozó tényező az, ha ez a nőnemű személy mondjuk leszbikus lenne.

2011. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként nem, nevelhetik normálisan is a gyereket.

Viszont a gyereknek elég szar az hogy 2 apja van... egész életébe ezzel csúfolják. Meg azért a tanárnéni is felfigyel rá..

2011. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En ugy tudtam, h vannak orszagok, ahol lehet.

Egyebkent millio statisztika,felmeres van, h a gyerek utanzassal "tanul" szal szerintem is torzul, szal kivancsi vagyok.

2011. nov. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!