Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós kapcsolatban élek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élek a barátommal,1 hónapja észrevettük, az alsónadrágján vér van, v. mikor nagyobb folt v. mikor kisebb, arra gondolok, hogy valami lehet a nemiszervével?

Figyelt kérdés
Semmi panasza nincs, csak annyi, hogy látszik az alsónadrágján, de szerintem ez jót nem jelenthet! Mi lehet?
2011. nov. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De el ne menjetek orvoshoz! Véletlenül se! Mert ő esetleg tudna is válaszolni, nem úgy mint az itteni unatkozós tinik... -.-
2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én elakarok menni orvoshoz,de ő nem mer!Beutaló nélkül ellehet menni urológushoz?
2011. nov. 8. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
nem...beutaló kell..de teljesen mind1 a háziorvos nem fogja megnézni valszeg..így akkor is csak 1 emebrnél kell megmutatni
2011. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h valamilyen kiütés amit néha elkapar? vagy pattanás.. vagy borotvával megvághatta...
2011. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget ír az egyik válaszoló...

NEM kell beutaló az urológiára.

2011. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, vizelet probát kell laboratoriumban vizsgáltatni, ha az eredmény eltér a szokványos értékektől ,orvoshoz kell menni, a laboreredménnyel.
2015. júl. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!