Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú élvezi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú élvezi, vagy egyszer élvezni fogja a szexet?

Figyelt kérdés
Párom egy olyan ember, aki úgy gondolja, a szex 5%ot tesz ki egy kapcsolatban a fontossági mércén... Első vagyok neki minden téren és kb 3 hónapja vagyunk együtt, kéthetente találkozunk. Ez még gondolom változni fog, nemde? Mármint lesz még ő megőrülve az együttlétekért?
2011. nov. 9. 14:55
 1/8 tetro ***** válasza:
ha ezt mondja, akkor valami miatt rossz neki a szex. nem biztos, hogy te vagy az oka, de tuti hogy valami nem működik
2011. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiúú??és ezt mondja?hát akk itt nagyon nagy baj van.meg ha szeretne több együttlétet megtalálnátok rá a módot, hidd el.hát én lány vagyok, de nekem 2hetente egyszeri alkalomtól igencsak felkopna az állam. és igenis szóvá tenném, nem még hogy egy fiú...
2011. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

örülj neki, majd visszasirod ezt amikor szexmániás állat lesz belőle :DDDD

komolyra forditva a szót, ez fura. és gáz is egyen. biztos "meg lesz érte őrülve" egyszer, mert a fiúknak szinte még érzelem sem kell a szexhez, semmi más csak egy lyuk. (ez kicsit köcsög megfogalmazás a részemről, de sajnos igaz)

2011. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zacskósleves válasza:
Nem biztos, hogy teljesen őszinte hozzád, lehet azér tmondja ezt, hogy ne tünjön a szemedben perverz dögnek. De ha egyszer belekóstol akkor utánna nem fog tudni leszokni róla
2011. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy biztos élvezzia sexet ha jó...

ha nem jó akkor csak csalodot,de ha te vagy az első akkor mutass neki jó dolgokat...amitől azt mondja hűűűűűű....

2011. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja élvezi, de kicsit el vagyok akadva hogy mutassak neki új dolgokat, mert most még olyan gondokkal küzdünk, hogy rövid ideig bírja. Nem zavar, próbáljuk nyújtani, csak így nem tudom, utána rá merjek-e mászni újra. Bár mostanság ő szokott letámadni, ezt jó jelnek veszem. De valahogy mégsem olyan tüzes ezeken az alkalmakon kívül, mint a többi srác. Tehát ha nem az ágyban vagyunk, akkor mintha nem érezne szexuális vonzalmat irántam.
2011. nov. 16. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

:DDD 5%?????


Ez hülye! Az az 5% inkább 65-70%!!! És alap!!!

Szerintem ha eddig nem zsongott be a puncidtól, akkor vagy nagyon tré vagy, vagy a csávó tök frigid!

2011. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Mastermind válasza:

Szerintem csak tapasztalatlan és ezért aggódik, tehát visszafogott. Talán próbálj meg kezdeményezni, "átvenni az irányítást"...

"Nyújtásra" meg szerintem pont az a legjobb módszer, ha sokszor csináljátok egymás után...

2011. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!