Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon szeretnék modellkedni és 2 modellügynökség érdeklődik is értem de a pasim azt mondta ha elmegyek modellkedni akkor szakít velem mert igazából szerintem azért mondja mert szeret és nem akarja hogy egyedül hagyjam amúgy 18 éves múlt már. De ha most föladom az esélyt hogy valaki legyek modellként lehet hogy örökre megbánom hogy nem mentem el, mert amúgy kicsi korom óta modellkedni akartam mindíg is ezzel akartam foglalkozni. szerintetek mit csináljak elmenjek vagy ne??? és igen, vagy nem akkor miért???
2011. nov. 9. 18:06
 1/4 Jani válasza:
Külföldre mennél vagy mi? Miért ien nagy baj ez neki, hogy zsakitani akar? Am meg ne hagyd hoyg fenyegessen.
2011. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az aktuális pasiddal kéne ezt megbeszélni, hanem a szüleiddel.
2011. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukám beleegyezne aput viszont nem nagyon érdekli de ha kell az ő hozzájárulása beleegyezne. Igen szó volt róla hogy egy idő után ha olyan jól megy a dolog külföldre is kijuthatok na ez már nem tetcet a fiúmnak. Amúgy anyu szerint elkéne mennem e csak azt mondja hogy halgassal a szivemre de nagyon szeretek itt lenni és a barátaimat és a családom és persze a fium. Ajjjjjj mit csináljak?
2011. nov. 9. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiúd ha igazán szeretne akkor támogatna mindenben..

amúgy megkérdezhetem hogy melyik két modellügynöükség, és nem küldesz képeket magadról kíváncsi vagyok !

14 L

én idén a VMmodel spermodel-en próbálkoztam de nem sikerült..:)

2011. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!