Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe, és megismerkedtem egy sráccal (11.es) Elhívott sétálni suli után, puszival váltunk el. Aztán mindig írt, meg együtt van szakkörünk így ott is mindig nézett. Most szakkörön beszéltünk, adtam neki puszit, ő is. Majd kihívott a folyosóra, mondta hogy naah mit akarok? mondtam neki, hogy őt akarom, de megértem hogy van barátnője és legyenek boldogak, és hogy várok rá, mondta hogy éljem az életem, csak ne legyek túl szerelmes:). Aztán adott puszit. Bánom!! Talán csókot is kellett volna neki adni??? És nekem ez így olyan rossz, rossz érzés lesz látni a csajával.

Mit tegyek???:(


2011. nov. 9. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
* Már akkor járt a csajjal amikor velem találkozott.
2011. nov. 9. 18:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj ,olyan srac utan akinek van csaja ne foglalkozz!!!

Baj lessz belolle meg huje phicsa leszel ...meglatod!!!

2011. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha van barátnője hagyd, mert rossz dolog tönkretenni egy kapcsolatot. Ha ő is akarja, akkor szerintem oké.
2011. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Foglalt wc-be nem nyitunk be!
2011. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha barátnője van miért kell neked?

Ha a barátnőjével ezt megteszi....mert szerintem ő próbálkozott nálad, akkor veled is megtenné ha te lennél a csaja....


Szánalmas ez a pasi! Hagyd a fenébe! Van még több száz rajta kívül! EZER IS!

2011. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

süss nekem palacsintát xD

na most tényleg ne foglalkozz azokal (férfiakal) akiknek csaja van mert egy ribancnak néznek....

2011. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deadofnight válasza:

Sejtem, hogy most "világvégehangulatod" van. Fel a fejjel! ;) Ne parázz, lesz másik, hisz fiatal vagy még! Ha van barátnője, és nem szakít vele érted lehet, hogy csak az egóját fogja legyezgetni veled. Ne akarj harmadik lenni, ne kapaszkodj görcsösen, ne könyörögj, ne alázd meg magad, fel a fejjel és előre! :) Fordulj a barátaidhoz, legyél velük sokat, hallgass kabarét, nézz filmet, mindegy csak ne foglalkozz a sráccal, ha nem éri meg.

Egyszer, amikor összefutsz az igazival, akkor majd nevetve fogsz visszagondolni erre, ha egyáltalán emlékezni fogsz még rá. :)

Tudom, hogy ez hihetetlen, de ezek a dolgok egy idő után le fognak csillapodni benned, a helyükre tudod tenni őket.


Sok sikert!

2011. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!