Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom legyőzni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom legyőzni ezt a fajta megfelelési kényszert?

Figyelt kérdés
Barátommal két hónapja vagyok együtt. És van egy olyan problémám, hogy állandóan tökéletes akarok lenni, amikor vele vagyok. Mielőtt találkozunk rengeteg ideig tart, míg rendbe szedem magam, ha egy kósza hajtincs nem úgy áll, már megőrülök, hogy nem fogok tetszeni neki. Amikor együtt vagyunk, megállás nélkül pörög az agyam, hogy vajon ez a csók biztos tetszett-e neki, vagy amikor átöleltem, biztos jól csináltam-e, ha beszélgetünk attól rettegek, nehogy véletlenül beégjek bármivel, hogy nem tudom esetleg, miről beszél, vagy butaságot mondok. Alapból nem vagyok ilyen. Magabiztos, határozott és intelligens 19 éves lány vagyok. Nem nagyképűség, de messze nem lehet besorolni a buta libák közé, akiknek holt fogalmuk sincs semmihez. Rengeteget olvastam, szóval nem kell attól félnem, hogy bármilyen témában beégnék, mert sok mindenről tudok, ha nem is sokat, de az alapokat. Ha vele vagyok, mégis előjön ez a mindenáron megfelelni akarás. Szörnyen parázok, hogy nem vagyok elég jó neki, vagy nem vagyok olyan, mint az ő nőideálja. Lehet tenni valamit ez ellen? Vagy csak simán meg kell tanulnom ezzel együttélni?
2009. máj. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond, hogy a találkozások előtt gondosan rendbe szeded magad. Viszont gondolj arra, hogy amikor együtt vagytok, akkor nem egy idegennek vagy, hanem a barátoddal, aki azért van veled, mert te olyan vagy, amilyen. Közhely: egy ember sem tökéletes, és ez tényleg így is van. Nem tudom, hogy volt-e már korábban kapcsolatod, de úgy tűnik az írásodból, hogy még nem. Sok találkozás, és sok együtt töltött idő, sok beszélgetés után természetes lesz az, hogy együtt vagytok, és akkor nincs feszengés. Szerintem ez az egy módja van, hogy legyőzd ezt a félelmet, hogy minél több "hétköznapot" is eltöltsetek, amikor amúgy semmi különöset nem csináltok, csak szeretitek egymást :)
2009. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted veled lenne, ha nem úgy szeretne, ahogy vagy? Ilyen már velem is előfordult, de még nagyon a kezdőszakaszban, mikor a csókolózásban még nem volt tapasztalatom. Amúgy szerintem te a barátodat "isteníted" túl, hogy hozzá csak a tökéletes illik, pedig ő is ugyanolyan ember, mint te. Azért mondom ezt, mert én is ezt csináltam anno!
2009. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen vagyok pl én nem merem összekötni a hajam mert úgy nézek ki mint egy szopott fejű:D:D:D
2009. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!