Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? XD. Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hokonbaszlak kérdése:

Szerintetek ez gáz? XD. Többi lent. :D

Figyelt kérdés
Bocsi h ide írtam....Nah szval a szünetbe valamelyik nap Havernak besegítettem mert gáz volt az apjával...Elmentünk szántani és este elöbb végeztem én indultam haza ő meg kint maradt..AZt mondom haza fele be mek a kocsmába 1 sörre MTZ-vel 3-as ekével.xd..ÉS kocsma elött mikor emgálltam ott volt csomó span meg csajok..kiszálok nagyba már kicst részegen és röhögtek rajtam de az össze spanom beszélgettem velük meg csajokkal is jó haverom az össze csaj is meg csávó is..de ze nem gáz amugy,me nekem nem volt az annyira csak nem tom..szerintetek???18/F
2011. nov. 10. 20:56
 1/6 mus musculus ***** válasza:
Gáz.
2011. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mér lenne gáz, a munnka nem szégyen !
2011. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hát.::D Nem szégyellem csak furcsa volt de nem érdekel csak véleményetekre voltam kiváncsi..köszi:D
2011. nov. 10. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme.

Mi is a kérdés? Valaki azon nevet, hogy te kiszállsz egy ekéből?

Akkor nekik ennyi is az agykapacitásuk.

2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a Hogy mikor megálltam és kiszálltam meg láttak és elkezdtek nevetni rajtam h traktorral mek a kocsmába...:D
2011. nov. 10. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
hat bmeg,gondolom kurv@ viccesen jött ki
2011. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!