Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod ha a párod megcsal? Vannak jelei? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés

Ma találtam a páromnál egy emailt és a végén a szexrandi partnerkereső oldalon találtam magamat,ahová ő regisztrált!És szexpartnert keress hosszútávra:(.

Nah ezek után hogy higgyem el,hogy nem csalt meg?


2009. máj. 8. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én rákérdeznék...

Am jelei: nem kívánja veled a szexet, kevesebb időt tölt már veled, furcsán viselkedik, furcsa sms-k...

2009. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
de eddíg minden rendben volt a kapcsolatotokban? ha meg ugy érzed nem volt midnen rendben.. probálj változtatni.. beszélgess vele arról h mire vágyik.. ha meg tudod neki adni, nem fog elhagyni
2009. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg. és ne hagyd magad elnyomni azzal a bűntudatkeltő szöveggel, hogy nyomoztál utána. állj a sarkadra és kérdezd meg. ha kideül, hát kiderül, de az is lehet, hogy totál más magyarázata van.
2009. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerü.csinálj magadnak egy e-mail fiokot,olyan névvel amiból nem gondolhatja hoyg te vagy,és egész egyszerüen,irj neki mintha idegen lennél,és ah esetleg összejönne egy esetleges randi,akkor menj el szépen rá...na és akkor ott magyarázza ki magát.


sok sikert,alegjobb és legbiztosabb tipp,hoyg megtudd mia z igazság,de feltételezem,nem viccból tette fel magát.



bird ki,nem leszegyszerü,de megéri,én is ezt scináltam,5 éve.

2009. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Én amellett, hogy idegrohamot kapnék szépen leülnék és kiagyalnék valami tervet. Pl. egyik este olyan szexxel várnám, hogy utána 3 napig aludna :DDD

Olyat adnék neki, hogy elájul... aztán többet nem lépne be ilyen szar oldalakra.

2009. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló próbáltam,de lebuktatott!Totál kivagyok:(
2009. máj. 8. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha lebuktattott akkor viszont kérj meg valkita kiben megbizol,de ö nem ismeri.a randira neki nem fontos elmennie.elég ha messziröl csinál egy fotot rola ,hoyg ott volt.de mondjuk,én ha párom igy hirdetné magát...hát biztos hoyg elhagynám.
2009. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudod van egy 5 hónapos babánk és ez eléggé nehéz így!kitöröltem az oldalról,de tagad mindent!Nem élünk együtt anyagiak miatt:(...Esetleg nem akarsz segíteni?:d

2009. máj. 8. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az exbarátommal.. előtte másfél évig jóbarátok voltunk..:S beléptem az emailjére, mert furán viselkedett, meg kb lesz@rt.. (távkapcs volt..) és láttam, h regisztrált. adatlapján egyedülálló volt.. aztán én is regisztráltam és írtam neki.ott kiderültek szép dolgok..pl, h előző héten volt csajjal (vagyis megcsalt..) meg, h szingli. lényeg, h felvettem msnre.. és rám írt. és kérdezte, h én vagyok-e az a csaj.. (a saját nevemben vettem fel "új" msnről, mivel tudtam, h azt fogja hinni,h a ribanc vagyok..)és kérdeztem, h milyen csaj? aztán leírt mindent.. utána meg mondtam neki, h aha jó, am a csajod vagyok..és akkor elkezdte tagadni, meg h tudta meg, h csak viccelt..-_-" utána meg rinyált egy sort, h így meg úgy szeret..


na..kicsit hosszú lett, bocsi..:$ lényeg, h sztem ez egy jó és hatásos terv!! sok sikert! ;) nekem bevált (sajna..:S)

2009. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva! Nagyon nehéz lehet neked egy pici babával:( Úgy sajnálom, az ilyen pasi nem érdemel egy nőt sem! Mi értelme vele maradnod? A kicsi miatt se tedd tönkre magad. Keress magadnak egy olyan párt aki megbecsül és nem szaladgál szexoldalakra.
2009. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!