Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van barátom de most ismertem meg egy pasit a munkahelyemen akivel nagyon odalettünk egymásért. Már az első pillanatban feltűnt nekem és "imátkoztam" is,hogy nehogy kikezdjen velem de én is feltűntem neki és kikezdett velem. Sajnos túl gyenge voltam és belementem egy vicces flörtölésbe,hülyülésbe. Eléggé húztuk egymás agyát,most pedig kezd belémszeretni és annyira akarjuk egymást,hogy az már rettenetes. Egyszerűen nem bírunk magunkkal,ő egyre inkább füzöget én pedig próbálok ellenállni és mindkettőnk egyre jobban csak szenved nem hiszem,hogy sokáig bírom. De párkapcsolatom nem akarom elrontani,nem akarom megcsalni a barátom,de megőrülök.Tudom,hogy nem szabadna,ebből csak baj lehet...de...
2011. nov. 11. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondold át melyik a fontosabb, és a másikat építsd le. Ennyi. Mást nem tudsz tenni tisztességes keretek közt.
2011. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(ezt csak így halkan kondom ISMERŐS :)

Meg kell próbálnod eltávolodói tőle, nekem így sikerült nagyjából legyőzni a vágyakat.

De egy kis vonzalom meg fog maradni (sajnos vagy nem sajnos)

2011. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SPAWN77 ***** válasza:

Na ilyet is csak hölgyek kérdeznek folyton megjyegyezném azért:)

Ne csaldd meg a barátod de ha valaki iránt ennyire vonzódsz akkor bevallhatnád magadnak és barátodnak is hogy nem szereted már különben nem lenne ez:D Nem Viccelek :@ Minek vagy egyáltalán még a barátoddal és mit flörtölgetsz mással? Mi az h feltűntél neki mikor imádkoztál h ne! Talán a munkahelyeden te vagy az egyetlen nő ? Vagy mindeki "feltűnt" neki csak járnakoda önbecsüléssel és hűséggelmegáldott nők is nemde? Ha nem akartad volna nem lett volna seemi akartad innentől kezdve már nem mondthatod a barátodnak h szereted mert nem fedi a valóságot:D

2011. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!