Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy 30 éves férfi beleszeret egy 22 éves nőbe?

Figyelt kérdés

Láttam itt, egy 24 éves nő topicját. Kétségbe van esve, hogy 24 évesen kell-e a 30 éves férfinak.


Úristen, akkor én mit szóljak? 22 évesen egy 30 éves férfiba szerettem bele, és úgy érzem kedvel engem, akkor felejtsem el?


Kicsi az esély arra, hogy belém szerethet?


2011. nov. 11. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret beléd, akkor az nem a kor miatt lesz...
2011. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

kétesélyes. Lehet fiatalnak fog tartani. De lehet, hogy társnak.


Abban viszont biztos vagyok, megdugni megdugnak, kertelés és kötöttségek nélkül.

2011. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Basszus,nektek egy 30-cas férfi már öregember?

Miért egy 30-cas férfi inkább egy 38 éves nőbe lenne inkább szerelmes?Gondolkozzál már el a buta kérdéseiden!!!

2011. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van ra eely. Ebben az esetben, nem hiszem, hogy kizarolag a korkulonbseg szamitana./ Inkabb az a sok tenyezo ami fontos egy parkapcsolatban.
2011. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ne engem hülyézzetek le!


Én egy 30-as férfit a saját korosztályomnak tekintek. Ők az ideál, mert érett gondolkodású vagyok és csak bennük látom a társat.


Miért ne szerethetne bele egy 38 éves nőbe? Inkább egy kor, mint a 22-vel.


Én úgy gondolom, hogy hamarabb megkedvelne, mint egy 30 éves nőt, mert a férfiak jobban kedvelik, ha a nő fiatalabb.


De írta itt egy 24 éves nő, hogy jaj, nem lehet, meg túl sok.....stb. Gondoltam, akkor én esélytelen vagyok? El nem akarom hinni.

2011. nov. 11. 10:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Amugy meg most esett le, hogy jovore a parom 29 eves lesz, en meg 22. Szoval ennek igy semmi ertelme, hogy nem szerethet beled ez miatt. O imad engem, ezt mundennap bizonyitja..:)
2011. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A párom nálam 13 évvel idősebb. Nagyon sok mindentől függ ez, többek között attól is, hogy mennyinek néztek ki.


A párom simán letagadhatna 5-10 évet, szoktak is csodálkozni, mikor kiderül a kora. Mint ahogy csodálkoztam én is.


Én is sokkalta érettebb vagyok az átlagnál (mármint a korosztályomban), így nem is sikerül sosem korombeli pasit találnom. Ez van. :-)

2011. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy 30 éves férfi ugyan még nem öreg,de egy 22 éveshez képest az.Ha illetek egymáshoz,simán belédszerethet,a szerelemnél tényleg nem számít a kor.
2011. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak annyi esélyed van mint minden fiatal csajnak ha jól néz ki. :D A hülyeség ragadós te meg fertőzhető vagy!!!! Legyen már agyad!!!! Pont h az ilyen csajoknak van a legtöbb esélyük!!!!

27F

2011. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne. Sokat nem veszíthetsz. Ess neki és majd lesz valami. Ne ezen rágódj. Hívd fel és menjetek el valahova!(még ma) soha ne várj holnapig, mert lemaradsz...
2011. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!