Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy órán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy órán verted ki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gyökérnek kell ehhez lenni. De biztos megtalálod a pajtásod.
2011. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egyik oszt. társam még alapsuliban simán megcsinálta...mozgott az egész padsor...
2011. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, és csak úgy csattogott. Rám is szólt a tanár, h ne verjem ki a ritmust órán a padon.
2011. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vertem ki, tanár létemre a diák fogát, mert rángatta a gyíkot :p...
2011. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan volt, hogy az előttem ülő csajnak kint volt szinte a teljes tangája, én meg kimentem wc-re és ott :DDD
2011. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én láttam mikor egyik osztálytársam csinálta. Angol óra volt, de nem tudom mire verhette. Nem sok lány járt hozzánk, a közelében egy sem ült. A tanárnő meg bűn ronda volt.
2011. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

*Lábfétis


Ha már ide tévedtem akkor ideje leírni:D igaz osztályteremben, de óra közben.


Elég rég történt már 19 voltam,sulis koromban 12.osztályban, szeptember, forró nyári nap volt s szinte a fél csoport hiányzott aznap osztálykirándulás miatt, ha jól emlékszem 4-en voltunk velem együtt. Tudni kell rólam hogy iszonyatosan lábfétisem volt akkor, mondjuk még ma is, meg ami kapcsolódik a női lábakhoz, legyen az bokazokni, harisnya, leggigns, magassarkú,szandálok, az utóbbi lesz a főszereplő. Kezdjük is a sztorit : Épp tesire tartottunk mikor osztálytársamnak,a bomba testű csajnak elpattant a szandálja (ennek a csajnak eszméletlen vonzó lábai voltak) tudod az a kis lapos 1000-2000 forintos nyáriszandál, hangosan szidta átkozta hogy hogy lehet ilyen szar, levette és mezítláb ment tovább, mondanom se kell nagyon felizgultam ennek láttára, gyönyörű szép lábfeje volt. Tesi után mikor visszaértünk a termünkbe várni a tanárt, figyeltem hogy a mögöttem lévő fogasra akasztotta a tesis tatyóját benne a két gyönyörű szandállal, eközben el kezdődött az óra. Kicsengetéskor mindenki sietett kifelé, órán gondolkoztam azon hogy mi lenne ha kivenném a szandált..izgatott voltam, rajtam kívül mindenki már a folyosón van, a tanár épp törölte a táblát és beszélgettünk a jegyekről,nem figyelt ide, ekkor kaptam az alkalmon, megfordultam léptem kettőt és kivettem azt az egy pár gyönyörű szandált és majdnem a tornapólóját is(ezt sajnálom mert ebbe is beletudtam volna verni rendesen:D) amit ugyan félig kilógva tömtem vissza a tatyójába.. azzal a mozdulattal gyorsan bele is túrtam a táskámba a szandálokat, szerencsére a tanár nem vette észre. Mikor kezdődött a következő óránk, féltem hogy a csaj észre fogja venni hogy eltűnt a szandálja, de szerencsére nem, nem is érdekelte, meg amúgy is a tornacipője volt rajta. Nem bírtam megállni hogy órán ne kéreckedjek ki wc-re, meg is tettem, a szandálokat a kardigánom alá rejtettem és mondva hogy nagyon fáj a hasam engedjen ki, fogtam is a hasam...mármint tartottam a szandálokat. Kiértem a mosdóba, le ellenőriztem hogy rajtam kívül nincs-e más odabent, nagy szerencsémre egy lélek sem volt, elfoglaltam a legutolsó wc helységet és magamra zártam, wc tető lehajtva, szandálok rá téve, nadrág gatya félig letolva és elkezdtem nyalogatni fogdosni azt az iszonyatosan izgató kis 38-es darabot,nagyon izgató volt az a pillanat... eközben rendesen felállt, és elkezdtem verni rá a lompost, sietnem sem kellett, hogy feltűnés nélkül visszaérjek, de amilyen izgatott voltam a szandál miatt,csapkodtam, ráhúztam a f*rkamra a szandálokat külön külön, így is vertem egy kicsit, elég hamar elmentem kb 2 vagy 3 perc alatt, végül ráélveztem a bal szandáljára, baromi jó érzés volt főleg hogy tudom kinek a lábacskája volt benne, a másik szandál a talpával pedig szétkentem rajta a g*cit, elég nagy cucc ment rá, beborította rendesen :D, ezután azonnal visszamentem a szandálokkal a terembe, sikeresen lebukás nélkül visszaértem a székemre. A szandálokat a nap végén vissza raktam a tesis zsákjába szemtanú nélkül, mikor mentünk hazafelé kivette a szandálokat a zsákból és érezte rajta a g*ci szagát gondolom és elfintorodott, betette a padba és mikor kimentek az ajtón én gyorsan odahajoltam és kivettem a szandálokat. Nagyon jó élmény volt. Vannak alkalmak mikor ha találkozok a csajjal a vonaton, otthon előveszem a szandált és nyomok rá egy nagy adag g*cit, még mindig ugyanolyan szekszi lába van mint akkor:D. Azon a héten végig keresték hogy hova tűnt a szandál. 4 éve történt

2017. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!