Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kivalto oka a maganyossag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kivalto oka a maganyossagnak? Hogyan keruljuk el?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiváltó oka, hogy egyedül vagy. Úgy tudod elkerülni, ha nem vagy egyedül.
2011. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

LOOOOL


:D::D

2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két mód van rá.


Ajánlott: a te 'szükségleteidnek', 'vágyaid' alapján járj társaságba. Ez minden egyénnél más, én ha 1 teljes napig nem vagyok társaságban, csak otthon vagyok a családommal, akkor a rákövetkező nap már magamba tudok fordulni, depresszióra hajlamos vagyok. Nálad nem tudom, hogy megy, járj el a haverokkal vagy barátnőddel (ha nincs, szedj fel egyet) 1-2 naponta meginni valamit egy kocsmában, csocsózzatok, vagy ha tehetősebb srác vagy, akkor moziba, étterembe, bowlingozni, biliárdozni, reggelig sorolhatnám... Ha pedig ennek ellenére, hogy sokat jársz társaságba és mégis magányos vagy, annak az lehet az oka, hogy (magamból kiindulva) az a fajta szeretethiány; magányérzet, mikor szingli vagy és még egy haveri körben is képes vagy magányos lenni, vagy egy buli után másnap érzed, hogy hiányzik mellőled valaki, hiába most szórakoztál egy jót. Ennek két megoldása van: felszedsz egy nőt, vagy keresel hobbit, amit eltereli a figyelmed.


Nem ajánlott: nem jársz társaságba. Az ember képes megszokni a magányt, akkor annyira nem is érzi negatív dolognak, maximum néha-néha picit nyomasztó. Viszont ha egyszer megtörik a magány, például 1 hete nem is láttad egyetlen haverod sem, majd csaptok egy találkozót, utána nagyon nehéz lesz újra visszaszokni a magányhoz.

2011. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!