Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim 4 hónapra megy hajóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim 4 hónapra megy hajóra dolgozni, és nem tud majd hazajönni az a 4 hónap alatt egyszer sem. Hogy éljük ezt túl? :S

Figyelt kérdés
Dolgozott már így, de akkor 6 hónapot, és akkor még nem voltunk együtt. Már most félek, hogy el fogunk hidegülni egymástól, hisz az a munka olyan, hogy napi 12-16 órát is dolgozni kell, és szabadnap sincs, alig tudunk majd kommunikálni is, csak mailben. :SSS
2011. nov. 11. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én átmehetek,és néha megcsinállak szívesen!!!
2011. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a szexről van szó, nekem ő fog hiányozni!!
2011. nov. 11. 18:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg... :S
2011. nov. 11. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor a szexet vállald be az első válaszolóval, a többit pedig majd túlélitek a telefonnal.
2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha engem ismernél,én is hiányoznék!!!!
2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Keress hobbit helyette, ami elvonja a figyelmed.

Pótold az ő szeretetét mással, például háziállattól kapott szeretet, vagy családoddal töltesz időt, barátnőidtől; barátaidtól kapott szeretettel.

Más megoldást aztán nem tudok.

2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokan élik túl. Nem kell mindennap állandóan együtt lenni. Mit csinálnál,ha pl. ennyi időt a kórházban töltene?

Miért nem elég,ha emailben tudtok beszélgetni?

2011. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit tennék? Látogatnám, ez a legkevesebb..
2011. nov. 11. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:

az én barátom 3 hónapos részképzésre ment ázsiába. már félidőnél vagyunk szerencsére :D eddig jól bírjuk :) emailen tartjuk a kapcsolatot, általában napi 6-7 levél megy, de van hogy csak 1-2re van ideje, de olyan is van, hogy 15-20ra is. igazából azon kívül hogy hiányzik, az zavar, hogy a november-december a kedvenc és a legszebb hónap, akkor van a szülinapom is meg minden és ahelyett hogy ki tudnám élvezni, folyton arra gondolok hogy legyen már karácsony után amikor Ő haza jön.

de ahogy telik az idő egyre jobb érzés és egyre jobban látom a végét, és aaaa el sem tudom így előre képzelni milyen eufórikus érzés lesz amikor végre először megölelhetem, megcsókolhatom 3 hónap után :))


21L

2011. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem voltam ilyen helyzetben,de a nagynéném igen. az ő pasija katona,és egy évre ment el...nagyon maga alatt volt,de most megint együtt vannak és boldogok. és nem is volt olyan sok az az egy év..
2011. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!