Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb fiúnak az önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúnak az önbizalomhiánya az átlagnál kisebb pénisz miatt alakul ki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem nincs ilyen problémám
2011. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem mert pl:

van egy lány kis cicikkel azt mégis ő a nagy ego woman :)


nem csak a testi adottságoktól lehet vki az ember :)

2011. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokkal előbb kialakul, mint hogy egyáltalán foglalkoztatni kezdené a méret.
2011. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2011. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem nekem nagy a farkam, nekem a rút fejem miatt van taccson az egóm. Nem engedik, hogy a nagy farkammal operálhassak, egyszerűen nem jutok el odáig, hogy egy nő velem ágybabújjon.
2011. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem rút fejem van és a farkam is kicsi.
2011. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok fiú, de szerintem nem. Jelenlegi barátomnak pl az eddigi legnagyobb, amivel találkoztam, állítása szerint mégis "béna a nőkkel". Ezt mondjuk én nem így vettem észre, de valószínűleg én is defektes vagyok :P
2011. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Inkább akinek amúgy is önbizalom hiánya van annak ez felfokozza.
2011. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a 10:20-as, nekem is azért nincs önbizalmam, mert minden csaj lepattint a külsőm miatt, a szerszámom méretének ehhez semmi köze :)
2011. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a miatt volt nagyon keven onbizalmam, mert csak 12 centi. De aztan volt most a nyaron egy lany aki vissza adta az onbizalmamat, igaz egyba nem jutottunk de megis sokkal felszabadultabb lettem tole. Aztan majd ha addig jutok egy lannyal biztos megint parazas lesz...
2011. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!