Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi tucatlány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi tucatlány, hol vannak az egyedi stílusú művészlelkek?

Figyelt kérdés
Annyira unalmasak ezek a plázákba járó, semmitmondó, pénzéhes, külsőre ugyan szép lányok, de belül meg üresek, felszínesek! Vannak Budapesten még egyedi, művész hajlamú lányok?
2011. nov. 12. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
nyugi a következő generáció még ilyenebb se lesz. Persze ez van belenevelve, belém meg azt nevelték hogy ha bajom van verjek szét mindenkit, még se teszem.. naháát. Van agyunk is ugye.
2011. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Vicuska87 ***** válasza:
61%
Teljes mértékben egyetértek, és osztom az előttem szóló válaszát, hogy a jövő generációja, még ilyen sem lesz mint ez!
2011. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
én nem tudok festeni, de ezért még nem kell így leribizni minket. és miaz hogy tucatlány? ezt nem értem 14-en lennénk csak? nem vagyunk üresek, bennem is van egy kis szilikon de csitt ez titok. a pláza meg jó hej ne sznoboskogy! Gonosz vagy!
2011. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Walk With Me ***** válasza:
34%
Sajnos sokan a fent említett semmitmondó ... lotyók közül is művészléleknek állítják be magukat, mert kitaláltak valami közhelyektől hemzsegő idézetet, vagy talán egyszer "festettek" valamit.
2011. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Művész lelkelkek nem látják azt a szemetet, amit a kérdező. Hanem észreveszi bennük a mondanivalót. Általában a mocskolódás nem egyedi, hanem tömeges. Beteg aki a többséget érzi betegnek. Ezt nevezik antiszociálisnak. Emberszerető ember is lehet művész lélek szerintem. Az a jó művész, akinek az egoja nem nagy és tud közvetíteni a világ felé értéket. Hogyan közölhetne bármit is utálattal, kritikával?
2011. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező te is ugyanolyan felszínes vagy:D Hisz abból hogy valaki plázába jár és külsőre szép ezt vonod le hogy felszínes.:D Ne általánosíts:D Mindenki egyéniség,ha meg művész hajlamúakat keresel menj rajz szakkörre ott biztos találsz.....
2011. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
"ezt nem értem 14-en lennénk csak?" hát persze 14 egy tucat, és ne legyenek előítéleteink XDDD Egyébként meg az ilyen "stílussal" (khmm)rendelkező lányok nincsenek pl a műszaki beállítottságúak között (azért mondom pont őket, mert a DEMK-n tanulok és tapasztalat)De ettől függetlenül biztos vannak máshol is.:)
2011. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nincs b@zmeg!!!!!!! A 2 mill lakos közt egy se akad! Vigye már valaki vissza ezt a hülyét a diliházba!!!!!!!!
2011. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tetszene neked egy művészlány. Kezdjük azzal, hogy a művészlányoknak a stílusa bár egyedi, pontosan ezért nem fog neki kelleni az, akiben semmit nem lát, tehát kell valami izgalmas, szenvedélyes..abban, aki iránt érdeklődik. Általában a művészlányoknak a művészlelkek kellenek, ezalatt értem azt, aki fest, zenél, rajzol stb. Na meg egy művészlány nem mindig úgy néz ki, ahogyan elképzelik őket. Tapasztalat.

19L

2011. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az informatikus könyvtáros szakon, a mostani elsősök között, csak ilyen lány van. Nyugodtan körbe lehet nézni:)
2011. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!