Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből érezhető/vehető észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érezhető/vehető észre, hogy már nem csak tetszem egy férfinak, hanem érzelmeket táplál felém?

Figyelt kérdés

Amikor tudod, hogy valaki kedvel. Honnan veszed észre, hogy kezd beléd szeretni vagy már meg is történt esetleg.

Mennyiben lesz más, ha beszélget veled stb... nincs szó párkapcsolatról. Ha ismerősök vagytok, úgy értem.


2011. nov. 12. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Miben, mennyiben változik a viselkedése?
2011. nov. 12. 22:01
 2/55 anonim ***** válasza:
szemez veled, ,,véletlenül'' xd hozzád ér, és a közeledben lebzsel :)
2011. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Ez meg van és eddig is megvolt.


És , ha keresi az alkalmat arra, hogy kettesben legyetek, de nem mer lépni, csak szomorúan néz a szemedbe, az mi?

2011. nov. 12. 22:06
 4/55 A kérdező kommentje:
Oda jön hozzám. Megvár munka után (együtt végzünk), hazavisz.
2011. nov. 12. 22:06
 5/55 A kérdező kommentje:
Úgy néz rám, hogy mindent értek, kiolvasok a szeméből, de nem mondja ki.
2011. nov. 12. 22:07
 6/55 anonim ***** válasza:
akkor inkább az a kérdés, miért nem mer lépni
2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
66%
gyáva nyuszi. valahogy ugraszd ki a nyulat a bokorból, menj el vele vmi romantikus helyre. kérdezd meg, h nincs-e kedve eljönni veled valahova, ha másképp nem megy.
2011. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Szerintetek szerelmes? Lehetséges?


Miért keresi az alkalmat a kettesben létre, pl csak hogy hazavisz. Ott van tőlem pár cm-re de nem lép.

Érez valamit irántam?

2011. nov. 12. 22:16
 9/55 anonim ***** válasza:
Ennyiből én azt mondom 100% hogy szerelmes. Valami van vele, lehet, hogy nem áll föl neki vagy ilyenek, viccen kívül.
2011. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Pár napja este hazavitt a munkából. Megvárt, egy időben végeztünk.Sötét volt már. Azt gondoltam na most vagy elmondja vagy nem tudom..nem mondta el. Csak ahogy megköszöntem és szálltam ki nézett rám komolyan.
2011. nov. 12. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!