Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetek vele?

Figyelt kérdés

ma amikor jöttem haza edzésről egy csávó odajött hozzám és mondta hogy mennyek vele el a házához mondtam hogy nemmegyek és elkezdtett rángatni hogy de jösz elég ideges voltam mert edzésen öszevesztem az edzőmmel és eljötem onnan szóval nagyon ideges voltam nemvolt egy nagy izmos alkat meg elég korán ideges leszek és combonrugtam utána jól elkezdtett rángatni hogy ezzel mit akartam és behúztam neki egyet azután elment de félek hogy visszajöhet vagy hogy feljelent mert izomből megütöttem ököllel az arcát

mit kezdjek vele

15/f


2011. nov. 12. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek
2011. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja ezt lefelejtetem hogy elmentek nagyimékhoz így csak a nővérem van ithon akinek nagyon sok dolga van ő 18 éves és most fog éretségizni nagyon sokat tanul és ideges nemakarom idegesteni
2011. nov. 12. 23:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Rendőrség, simán. Elkezd rángatni? Mit képzelt? Szüleidnek is mondd el, azonnal.

Egyébként meg rossz kategóriába írtál, vagy nem. :s

2011. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy roszba írt lehet pedo volt a csávó
2011. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a rendőrségre gondoltam én is de gondolkozam hogy feljelenthet mert 'bántottam' és igen azért ide tettem mert lehet az volt
2011. nov. 12. 23:29
 6/17 anonim ***** válasza:
hívd fel anyukádékat és mond el nekik az ajtót meg zárjátok mindig kulcsra és egyedül ne mászkálj az utcán mindig legyen veled valaki
2011. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
feljelentheted mert akadályoztatott abban hogy elmenyél a helyszínről
2011. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ő nem jelenthet fel mert megütöttem?
2011. nov. 12. 23:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele. Ő zaklatott téged, ezek után ő menne a rendőrségre, mert megütötte egy 15 éves? Hülyének néznék, olyannyira hogy egyből kattanna a kezén a bilincs... Remélem így is fog.
2011. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
akadályoztatásért ütötted meg meg nem ön szántadból mentél oda meg ráncigált is önvédelem volt hogy meg ütötted de kitudja lehet feljelenthet :S de akkor meg kérdezik azt is hogy miért ráncigált és miért akarta hogy oda menjél vele
2011. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!