Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnya fiúnak is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak is lehet barátnője aki nem gazdag?

Figyelt kérdés
Mindig azzal hitegetnek, hogy majd te is megtalálod az igazt, de ha a barátnőimmel akarok komolyabb kapcsot, akkor jön a bocsi de nem szó. De mindig azt mondják, majd megtalálom az igazit. Mindig lány elutasít, nem látják meg bennem a szépet, akármilyen rendes is vagyok. Megyek az utcán és s szívem szakad meg amikor látom a sok kellemes arcú pasit, a nagyon szép lányokkal. Mindig abban reménykedem, hogy egyszer nekem is lesz ilyen barátnőm. De 22 vagyok és még nem jött el egyszer sem, csak a csalódás mindenhol Pedig annyira tudnék szeretni egy nem túl szép lányt is, lehoznám neki a csillagokat is. De a csúnyább lányok is átnéznek rajtam. Már az életundor kerülget.
2011. nov. 13. 10:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze a kérdésnél a nem gazdag dolgot nem a lányra értettem, hanem magamra.
2011. nov. 13. 10:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan utazom a furi srácokra. Sokkal érdekesebbek szoktak lenni mint egy "normál" példány. De az olyanokat én sem szeretem akire a magány rányomta a bélyegét.


Persze ez erősen életkor függvénye is. Pl fiatalabb korban én is más szempontok alapján ítéltem. Jobban buktam a "reprezentatív" srácokra, mert a fiataloknál még az számít mit szolnak hozzá a többiek.


De kinőttem belőle és rájöttem, hogy a boldogsághoz nem kell mások véleménye. Csak hogy én jól érezzem magam.


22/L

2011. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is furi srác vagyok :P Nem akarunk beszélgetni? :P :D
2011. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel vannak olyan csúnya LÁNYOK is akik nem gazdagok ígyhát gondolom igen
2011. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy eléggé hozzáértő, nagy élettapasztalattal rendelkező ember azt mondta: ha elfogadom magam olyannak amien vagyok és nem játszom meg magam, önmagam leszek a lány majd jön magától.
2011. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is fura srác vagyok :P 25/F
2011. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
A sok kiéhezett nethuszár.
2011. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok mint Te kérdező.


Bár én nekem inkább az a gond, hogy alacsony vagyok és emiatt nem érzem magam elégnek, pedig sok lány mondta már, hogy helyes vagyok, de én nem hiszem el és nincs elég bátorságom kiépíteni egy kapcsolatot sem a nekem tetsző lányokkal. :/

2011. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hány cm vagy? Ha 170 felett vagy, akkor ezen baromság lovagolni. Volt egy ismerősöm, aki 171 cm volt, mégis volt vagy 10 barátnője 7 év alatt.
2011. nov. 13. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak nem gazdag, csúnya lányok is a földön. :)

Egyébként ez nem a szépségen múlik, egy jó dumával szép lányokat is megkaphatsz.

22/l

2011. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!