Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogytok, amikor szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogytok, amikor szerelmesek vagytok? Pl amíg nem vehetitek biztosra, hogy viszonozva vannak az érzéseitek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most azt kérdezed hogy jó fogyokúrás modszer XD???
2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kandúrmacska.
2011. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mus musculus ***** válasza:
Basszus, ha ez tényleg beválik, minél hamarabb szerelembe kell esnem.:D
2011. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második, hehe, vehetjük így is. Nézzük a dolgok jó oldalát, nem? Amúgy nekem személy szerint tényleg jó fogyókúrás módszer, mert szemmel láthatóan szoktam fogyni, meg is jegyzik az emberek, meg hogy egyek már. Én meg mondom, hogy nem birok, mert pillangókat ettem és azzal van tele a hasam :D
2011. nov. 13. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerelmi bánatomban szoktam fogyni. Ha csak szimplán megtetszik valaki, vagy megszeretek valakit, akkor nem. Bár én alapvetően olyan vagyok, hogy ha nem viszonozzák az érzéseimet, akkor tovább lépek, hisz sok hal van még a vízben, ahogy mondani szokták =) De ha egy kapcsolatnak vége, akkor nehezebben veszem a bukkanót, hisz sok közös emlék köt az illetőhöz. Egyik ilyen alkalommal 6 kilót fogytam. Azt tartottam, majd még fogytam 3at.

Igazából hasznos volt, mert máshogy nem biztos, hogy meg tudnám csinálni, de be kell látni, hogy ez nem egészséges fogyás =) Én azóta visszaszedtem kb 2 kilót, de nem hájban, hanem izomban. És ez így jobb =) A koplalással sok baj van, bármi is a kiváltó oka.

2011. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes leszek és amíg nem kezdünk járni akkor általában hízok.

Ha járunk már akkor inkább fogyni szoktam. :-)

2011. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!