Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rendesen rástartolni egy csajra?

Figyelt kérdés
Nem tudok olyan dolgokat mondani amivel elcsábíthatnék 1 csajt, pedig a fantáziámmal semmi baj, egy csomó dolgot tudnék mondani, de mégsem megy, valami gátat szab. Az is gyakori, hogy rövid tőmondatokban válaszolok, vagy nem reagálok olyan jól, mint ahogy egyébként nagyon is tudnék (négyszemközt jó vagyok) és inkább csak mennék haza minnél hamarabb mert az az érzésem támad, hogy "most nincs kedvem csajozni".
2011. nov. 14. 17:54
 1/5 atilis ***** válasza:
Talán olyan csajjal kellene találkoznod, akit tényleg meg akarsz ismerni, mert tetszik neked. Olyan van, hogy amint egyre jobban megismered, rájössz, hogy mégsem tetszik igazán, de ezzel semmi baj nincs. Go egy másikra.
2011. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán nem startolni kéne.

Meghívni egy,azaz egy darab lányt sétálni, kólázni, fagyizni, és beszélgetni kéne.Lehet,hogy többre mennél.

2011. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WhiteLabel ***** válasza:
őőő. szerintem kevés a lóerő, vegyél hondát, azzal odaversz mindenkit.
2011. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 18:02


A startolás kezdeményezést jelent, végül-is ugyan az..

Kólázni? Nem láttam még ilyesmit soha a korosztályomban, még szóba elegyedni is egy kínkeserv, nem akarok ezen felül még leégni is.

2011. nov. 14. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
én is pont a te cipődben jártam,de egy kis testépítés segíthet,nekem nagyon megdobta az önbizalmam jobban oldódok lányok társoságába,jó hobbi,jobb mint ha cigiznél vagy piálnál,és ha gyorsan ki akarod lökni magad módosabb étrendkiegészítővel 2 hónap alatt 8kg is magadra lökhetsz,jumbo szőlőcukorral
2011. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!